Lost Ark: Cesaret Madeni Paraları Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

 Lost Ark: Cesaret Madeni Paraları Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

Lost Ark: Cesaret Madeni Paraları Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

Lost Ark'taki para birimleri söz konusu olduğunda, bunlardan hiçbir sıkıntısı yoktur. Ekonomiye en son eklenen Cesaret Sikkeleridir. Özellikle oyuncuları ödüllendirmek söz konusu olduğunda, karakter ilerlemesinde son derece önemli bir rol oynayacaklar.

Arkesia'da zaten yeterince para birimimiz olduğu iddia edilebilirken, aynı zamanda Coins of Courage çok hoş bir ek gibi geliyor. Madeni paralar, yakında özel eşyaların satın alınmasında çok önemli bir rol oynayacak olan PvP özel ödülüdür.

En son yol haritasında açıklandığı gibi, PvP, ileriye dönük oyun için büyük bir odak noktası olacak. Yalnızca özel bir para birimi olan Cesaret Madeni Paraları ile elde edilebilen dereceli ve özel içerikte mevsimsel bölünmeler

Lost Ark: Cesaret Madeni Paraları Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

Lost Ark'ta Cesaret Parası Nasıl Kazanılır

Pekala, Coin of Courage kazanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken PvP oyun modlarına katılmak.

Her maçtan sonra, sonuca göre (kazanma/kaybetme) belirli bir miktarda jeton ve performansınıza göre bir miktar bonus jeton kazanacaksınız. Ancak, işte yakalama geliyor.

En fazla jeton, Dereceli PvP modunda yer alacak oyunculara verilecektir. Bu, bölme olan başka bir faktör ekleyecektir.

Kesin miktarların ne olacağını henüz bilmesek de, oyuncuların her hafta, ödülün verildiği anda hangi sıralamada bulunduklarına bağlı olarak belirli miktarda puan alacakları doğrulandı.

Bu, ne kadar yüksek bölüm olursanız - yani oyunda o kadar iyiyseniz - o kadar çok jeton kazanacağınız anlamına gelir.

Lost Ark: Cesaret Madeni Paraları Nasıl Kazanılır ve Kullanılır?

Cesaret Madeni Paraları Kayıp Ark'ta Nasıl Harcanılır?

Bu yazıyı yazdığım sırada henüz PvP sezonu başlamadı ve coinlerinizle yapabileceğiniz çok az şey var. Ancak, sezon başladığında, yeni bir dükkâncının ortaya çıkması çok muhtemeldir.

Bu yeni dükkan sahibi muhtemelen yalnızca Cesaret Parası ile elde edilebilecek özel ürünler sunacak. Dereceli ödüllerde olduğu onaylanan bazı öğeler şunlardır:
  • Özel ciltler ve kozmetikler
  • Özel binekler
  • Yükseltme malzemeleri
  • Kale için özel eşyalar
Halihazırda, PvP öğelerini almanın başka bir yolu olmayacak, muhtemelen sadece katılarak.

Bu, oyunculara oyundaki en ayrıntılı modlardan birini denemeleri için büyük bir teşvik sağladığı için oyuna harika bir ektir. Lost Ark'taki PvP mükemmel olmasa da çok iyi ve şüphesiz pek çok hayran 1. sezonu sabırsızlıkla bekliyor.

Sezon 1'in bu ay içinde yayınlanması planlanıyor.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top