Lost Ark: Çok Büyük Miktarlarda Ahenk Nasıl Kazanılır?

  Lost Ark: Çok Büyük Miktarlarda Ahenk Nasıl Kazanılır?

Lost Ark: Çok Büyük Miktarlarda Ahenk Nasıl Kazanılır?

Lost Ark'taki en az takdir edilen özelliklerden biri uyumdur. Özellikle biraz zaman geçirerek elde edilebilecek ganimet kesinlikle alay edilecek bir şey değil, ancak oyuncular yine de özelliği görmezden geliyor gibi görünüyor. Lost Ark'ta nasıl hızlı bir şekilde ilişki kuracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Zaman geçtikçe ve oyuncular Lost Ark'ta daha fazla ilerledikçe, ilerlemenin yolları tükenir. Çoğu oyuncu tarafından özellikle başlangıçta göz ardı edilen iki ilerleme yolu, kartlar ve uyumdur.

Her ikisi de karakterinize birçok bonus getirebilir ve oyunun sonlarında olduğunuzda her şey önemlidir. Şüphesiz sıkıcı ve çok fazla bilgi gerekli olsa da, bir kez alışınca kolaylaşıyor.

Lost Ark: Çok Büyük Miktarlarda Ahenk Nasıl Kazanılır?

Lost Ark'ta Uyum Sağlamak İçin En Hızlı Yöntem

Uyum kılavuzumuzda bahsettiğimiz gibi, uyum sağlamanın birçok yolu ve odaklanılacak çok sayıda karakter var. Ancak son zamanlarda Lobe_ adlı bir Reddit kullanıcısı matematiği yaptı ve hızlı bir şekilde uyum sağlamanın yeni bir yolunu buldu.

Yöntem, başıboş tüccarlardan hediyeler satın almaktan yararlanır. Gezici tüccarlar, birkaç saatte bir ortaya çıkan benzersiz dükkan sahipleridir. Her bölgenin kendi yumurtlama zamanlarına sahip tüccarları vardır.

Uyum sağlamak için bizi ilgilendiren tek şey tüccarların sattığı özel uyum hediyeleridir. Her hediye 10.000 gümüş değerindedir. Bu örnek için, Lucas adlı Yudia'dan tüccara bakalım.

Lucas 1:30, 4:30, 5:30, 7:30, 8:30, 11:30 (AM ve PM) saatlerinde görünür ve aşağıdaki öğeleri satar:
  • Yudia Büyü Kitabı
  • Yudia Doğal Tuz
  • Gökyüzü Yansıma Yağı
Yapmanız gereken günde üç kez Lucas'ı ziyaret etmek ve her seferinde eşyaları satın almak. Bunu yapıyoruz çünkü bir karaktere günde sadece üç kez uyum hediyesi verebiliyoruz.

Bu, günde 90.000 gümüş demektir. Kulağa oldukça fazla gibi gelse de, bunu her gün birden fazla satıcıyla yaparsanız, haftada 18900'e kadar yakınlık kazanabilirsiniz.

Bu, seviye başına 15.000'den fazla uyum gerektiren Beatrice gibi karakterlerle süreci önemli ölçüde hızlandırabilir.

Bazen tüccarlar da rastgele efsanevi ilişki öğelerine sahip olabilir. Onları her gördüğünüzde aldığınızdan emin olun.

Lost Ark'ta Uyum Buna Değer mi?

Uyum çok önemli bir özellik gibi görünmese de, kesinlikle faydalı olabilir. En iyi setlerden bazıları uyum arkasında kilitlendiğinden, kartlarla el ele gider. Ayrıca, doğru karakterlere odaklanırsanız, sabit bir altın geliri elde etmek için mükemmel bir kaynaktır.

Bununla birlikte, gümüşe ihtiyacınız varsa veya ödüller sizi ilgilendirmiyorsa, Sasha veya Eyalin gibi bazı karakterlerle elde edebileceğiniz ekstra hikaye dışında pek bir faydası yoktur.

Lost Ark, içerikle dolu bir oyundur ve uyum, farklı bir macera türü sunar. Canavarları öldürmekten hoş ve hoş bir mola ve bazı ekstra hikaye içeriğinin yanı sıra sağlam ödüller sağlayabilen daha rahat bir oyun sonu sistemi.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top