Lost Ark: Necromancer's Origin patronları ve mekanik kılavuzu

 Lost Ark: Necromancer's Origin patronları ve mekanik kılavuzu

Lost Ark: Necromancer's Origin patronları ve mekanik kılavuzu

Lost Ark'ta Necromancer's Origin Abyssal Dungeon boss mekaniği ile ilgili yardım mı arıyorsunuz? Necromancer's Origin , tüm MMO emektarlarını terletecek silme mekaniği ve yumuşak öfke zamanlayıcılarını bir araya getiren Lost Ark oyunsonu Tier 1'deki ilk gerçek mücadeleyi sunuyor . Necromancer's Origin, gelecek zorlukları Demon Beast Canyon'dan daha iyi temsil ediyor, ancak siz ve grubunuz üstesinden gelebilirseniz, her şeyi üstlenebilirsiniz. Siz ve ekibiniz mekanik konusunda yardıma ihtiyacınız varsa veya eşleştirmeli grubunuzun hayatta kalmasına yardımcı olmak istiyorsanız, bu kılavuz size yardımcı olmak için burada.

Lost Ark Necromancer's Origin: Yeniden Canlandırılmış Garum mekaniği

Reanimated Garum , Necromancer's Origin'in ilk patronu ve oyunun ilk silme mekaniğini tanıtıyor. Garum'un saldırılarının çoğu oldukça telgraflıdır ve kaçınılması kolaydır. Zorluk Ölüm İşaretlerinde yatıyor .

Garum periyodik olarak tüm oyunculara bir Ölüm İşareti uygulayan ve başınızın üzerinde yüzen kırmızı bir nokta ile işaretlenen kırmızı bir darbe yayar. Bu işaretler yığılır ve başlangıçta hiçbir etkisi yoktur. Ancak, herhangi bir oyuncu beşinci bir puan alırsa, tüm grup anında ölür ve dövüşü yeniden başlatmanız gerekir.

Garum işaretleri her uyguladığında, arenanın bir köşesinde mini haritanızda altın bir nokta ile işaretlenmiş altın bir küre belirecektir. Küre ile etkileşim, onu kullanan oyuncudan tüm Ölüm İşaretlerini temizlemek için tüketecektir. Bununla birlikte, her küre yalnızca bir kez kullanılabilir, bu nedenle ekibinizin herhangi birinin beş Ölüm İşareti yığınına çarpmasını önlemek için koordine etmesi gerekir.

Bunu yapmanın en kolay yolu, herkese birden dörde kadar bir sayı atamaktır. Ekranın sol tarafındaki grup sağlık çubuklarınız zaten numaralar atadığından, bunları basit tutmak için kullanabilirsiniz. Dövüş başladığında, partinizin küreyi birden dörde kadar sayısal sırayla kullanmasını sağlayın, ardından dövüş bitene kadar tekrarlayın. İlk döngüden sonra, dört Ölüm İşareti yığınına ulaştığınızda sıranın size geldiğini anlayacaksınız. Dördüncü işaret kafanızın üzerinde belirir belirmez, partinizi canlı tutmak için debuff'ı temizleyin.

Necromancer's Origin Abyssal Dungeon: Sigmund the Immortal mekaniği

Sigmund the Immortal , oyunculara ilk "yumuşak öfke zamanlayıcısını" sunuyor. Bir MMO veterineri değilseniz, bu aslında Ölümsüz Sigmund'un dövüş uzadıkça daha da zorlaştığı anlamına gelir. Ve siz ve ekibiniz onun mekaniğini doğru şekilde uygulamazsanız, bu sonsuza kadar sürebilir.

Sigmund 0 HP'ye ilk yaklaştığında, arenada kırmızı veya beyaz bir patlama yapacak. O anda, arenanın her köşesinde biri kırmızı ve biri beyaz olmak üzere iki küre belirecektir. Takımınız, patlamanın rengiyle eşleşen her küre ile etkileşime girmelidir. Doğru yapılırsa Sigmund, yaklaşık 1,5 milyon HP ile yeniden canlanacak. Bir küre kaçırılırsa veya biri yanlış renkle etkileşime girerse, çok daha fazlasıyla canlanır.

Sigmund'u tekrar 0'a düşürün ve bu tamirci tekrar edecek. Tekrar düzgün bir şekilde infaz ederseniz, Sigmund sonsuza kadar ölecek ve savaş sona erecek. Başarısız olursanız veya ilk turda başarısız olursanız, bir kez daha daha fazla sağlıkla geri döner. Sigmund her canlandığında, hasar ve saldırı hızı kazanarak dövüşü daha zorlu hale getirir. Bu, karşı karşıya olduğunuz öfke zamanlayıcısıdır. Savaşın devam etmesine ne kadar uzun süre izin verirseniz, hayatta kalmak o kadar zor olacaktır. Sigmund'u kalıcı olarak öldürmek için tamirciyi iki kez doğru şekilde yapmanız gerekecek.

Bu mekanikle başa çıkmanın en iyi yolu, her oyuncuya bir köşe vermektir. Sigmund “öldüğünde”, herkes dört kürenin hepsinin ele alındığından emin olarak nereye gideceğini tam olarak bilmelidir. Ayrıca herhangi bir karışıklığı önlemek için herkesten parti sohbetinde patlamanın rengini yazmasını istemenizi tavsiye ederim. Saldırı telaşı ve diğer parçacık efektlerinin ortasında flaşı kaçırmak düşündüğünüzden daha kolaydır. Ekibinizi bir baş ağrısından kurtarın ve herkesin aynı sayfada olduğundan emin olun. Doğru şekilde çalıştırırsanız, yalnızca tek bir canlandırma ile uğraşmanız gerekecektir.

Sigmund ayrıca oyuncuları ilk gerçek “şaşırtma kontrolü” ile tanıştırıyor. Ara sıra, Sigmund çevresinden enerji çekerek güçlü bir alan saldırısı yapmaya başlayacak. Bu olur olmaz, onun altında sarı bir çubuk göreceksiniz. Takımınız çıtayı boşaltmak için yeterince şaşırtıcı hasar vermelidir, aksi takdirde Sigmund, partinizi potansiyel olarak silebilecek büyük bir şok dalgası yayacaktır. İşler sarpa sardığında ekstra şaşırtıcı hasar için Whirlwind Grenades getirmenizi öneririz.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top