Lost Ark Ninni Adası - Nasıl Bulunur, Görevler, Mokoko Tohumları ve Daha Fazlası

Lost Ark Ninni Adası - Nasıl Bulunur, Görevler, Mokoko Tohumları ve Daha Fazlası

Lost Ark Ninni Adası - Nasıl Bulunur, Görevler, Mokoko Tohumları ve Daha Fazlası

Ninni adası, ulaşılması daha karmaşık adalardan biridir. Ada görevlerini tamamlayabilmek ve ada jetonlarını alabilmek için belirli bir şarkı gerekiyor.

Diğer adalardan farklı olarak, Lullaby adasını ziyaret etmeden önce biraz alışveriş yapmanız gerekecek. Ayrıca, henüz hazır değilseniz, biraz öğütmeniz gerekebilir.

Görevlere ve görevlere erişim hakkı verilecek olsa da, belirli bir şarkı ile katkıda bulunmazsanız, sonunda ödülü alamazsınız.

Hâlâ karakterinizin seviyesini yükseltme yolundaysanız, işte size küçük bir yardım eli . Ayrıca diğer adalar gibi burada da yelken zorunlu . Ayrıca, bunun için biraz araştırma yapmanız gerekecek. Arkesia denizlerini evcilleştirmek için alabileceğiniz en iyi geliştirmeler burada.

Lost Ark'ta Ninni Adası Adası Nasıl Bulunur?

Ninni adasını bulmak gerçekten çok kolay ve oyunun sonlarında oldukça erken erişilebilir. Tortoyk adasının hemen güneyinde.

Lost Ark Ninni Adası - Nasıl Bulunur, Görevler, Mokoko Tohumları ve Daha Fazlası

Unutulmaması gereken ÇOK önemli bir şey , ada görevini tamamlamak ve ada jetonunu almak için Rezonans Şarkısı'na ihtiyacınız olacak .

Tek yapmanız gereken şarkıyı Peyto Adası'nın 5. katından satın almak. Yine de 16.800 Korsan jeton maliyeti. Endişelenmeyin, nasıl kolayca korsan para kazanabileceğiniz konusunda size harika bir rehberimiz var.

Lullaby Island Boss, Ganimet ve Görevler

Görev biraz zor çünkü birkaç görünmez peri bulmanız ve sorularını doğru seçenekle cevaplamanız gerekecek.

Her peri sizinle birkaç kez etkileşime girer ve her seferinde doğru tahmin etmeniz gerekir.

Cevap seçenekleri aşağıdaki gibidir:

İlk Peri Seçenekleri: 1 – 1 – 2

İkinci Peri Seçenekleri: 2 – 2 – 1 – 1

Üçüncü Peri Seçenekleri: 1 – 1 – 2 – 2 – 1 -1

Bu etkinliği tamamladıktan sonra, bir dizi ortak zamanlı görev başlayacak. Mesele şu ki, aralarında iki saat zamanlanmışlar. Bu yüzden, bir sonraki kısmı yapmak için iki saat sonra geri gelecek şekilde zamanlamanız gerekecek. Bununla birlikte, sıfırlanmayacaklarını belirtmekte fayda var - yani ertesi gün tekrar gelirseniz kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Geri döndükten sonra, burası sizden Rezonans Şarkısı'nı kullanmanız istenecek. Siz ve grubunuz görevi bitirdikten sonra, ada jetonunu düşürme şansı olan bir sandık alacaksınız.

Bunun bir RNG düşüşü olduğunu unutmayın, bu nedenle bu adaya geri dönmeniz ve onu almadan önce görevi birkaç kez tamamlamanız gerekebilir. sebat etmeye devam edin!

Peri arayışından elde edilebilecek diğer iyi ödüller şunlardır:
 • Açık Deniz Para Sandığı x12
 • Nadir Savaş Oyma Tarif Seçim Çantası x7
 • Efsanevi – Nadir Kart Paketi x6
 • Gizli Harita Macerası: Korsanın Kazık Bacağı

Ninni Adası Mokoko Mekanları

Ninni adasında toplam 4 adet Mokoko tohumu bulunmaktadır. Bunlardan ikisi haritanın ilk bölümünde bulunabilir, diğer ikisi ise bir ışınlayıcının arkasına gizlenmiştir.

Lost Ark Ninni Adası - Nasıl Bulunur, Görevler, Mokoko Tohumları ve Daha Fazlası

Yakın zamanda siz koleksiyonerler için Lost Ark adalarını incelemeye başladık. Ele aldığımız diğer adaları burada bulabilirsiniz:
 • davul Adası
 • Forpe Adası
 • Spida Adası
 • Fırsat Adası
 • Oblivion Adası
 • Asura Adası
 • Volare Adası
 • hayalet kanat adası
 • Tooki Adası

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski