Lost Ark Redeem Kodları (Mart 2022)

  Lost Ark Redeem Kodları (Mart 2022)

Lost Ark Redeem Kodları (Mart 2022)

Lost Ark , Smilegate RPG ve yayıncılar Amazon Games'in yeni oyunu, ancak oyundaki mevcut kullanım kodları nelerdir?

Steam'in en çok satanlar listesindeki en iyi 5 oyundan 4'ünün 11 Şubat 2022 Cuma öncesinde Premium Kurucu Paketleri olmasıyla birlikte, oyun piyasaya sürülmeden önce bir sürü yutturmaca vardı .

Lost Ark'ın oynaması ücretsiz bir oyun olduğu ve bu paketlerin esas olarak oyuncuların birkaç gün önce erken erişim elde etmesi için olduğu göz önüne alındığında, kesinlikle MMORPG'ye yönelik beklentiyi ve Smilegate ve Amazon Games'in sunabileceği olası herhangi bir kullanılabilir teklifleri gösteriyor.

Lost Ark'taki Redeem Kodları kullanma hakkında bilmeniz gereken her şey ve bunları oyun içinde nasıl kullanacağınız burada.

Lost Ark Redeem Kodları (Mart 2022)

Lost Ark Redeem Kodları (Mart 2022)

Mart 2022'de Lost Ark için en son kullanma kodları:

Ne yazık ki, şu anda oyun için herhangi bir kullanım kodu mevcut değil, ancak Amazon Games ve Smilegate RPG'nin yakın gelecekte oyun içi etkinlikler sırasında bazılarını yayınlayacağını umuyoruz, bu nedenle daha fazlası için GiveMeSport'u tekrar kontrol etmeye devam edin!

Lost Ark Redeem Kodları (Mart 2022)

Lost Ark Kodlarını Nasıl Kullanabilirim?

Oyun sadece batı bölgelerinin dışında mevcut olduğunda, Smilegate özel bir Lost Ark web sayfasında kullanılmak üzere bölgesel kodlar verirdi.

Genshin Impact gibi gacha oyunlarına benzer şekilde Lost Ark'ın muhtemelen oyuncuların kodları kullanabilecekleri bir oyun içi hesap menüsüne sahip olacağını varsayacağız.

Ayrıca Amazon ve Smilegate'in oyun için Twitch indirimlerine sahip olma şansı da var ve bunlar muhtemelen oyunda otomatik olarak görünecek.

Geliştiriciler, Redeem Codes'un Lost Ark'ta nasıl kullanılabileceğini onayladıkça bu sayfayı güncelleyeceğiz.

MMORPG için böylesine büyük bir kapsamla oyuncular, gelecekte DLC ve Kullanılabilir Kod içeriği eklenmeden önce bile Lost Ark için çok sayıda görevde rekabet edebilecek ve yer alabilecekler!
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top