Lost Ark sunucuları geçici olarak kapalı (19 Mart 2022): Zaman, bakım programı ve daha fazlası

 Lost Ark sunucuları geçici olarak kapalı (19 Mart 2022): Zaman, bakım programı ve daha fazlası

Lost Ark sunucuları geçici olarak kapalı (19 Mart 2022): Zaman, bakım programı ve daha fazlası

Lost Ark Sunucuları, Smilegate haftalık bakımını yürüteceği ve oyunun belirli yönlerine güncellemeler sunacağı için bugün 19 Mart 2022'de geçici olarak kaldırılacaktır. 

Tüm bölgelerdeki sunucular, 12:00 AM PT / 07:00 AM UTC / 08:00 AM CET'den geçici olarak çevrimdışı olacak ve yaklaşık dört saat boyunca kapalı olmaları bekleniyor. Bununla birlikte, yeni güncellemede yama yapılırken komplikasyonlar olabileceğinden, kesinti süresi bunun ötesine geçebilir.

Lost Ark'ın 19 Mart haftalık bakımı, Yaz Saati Uygulaması için çok istenen hata düzeltmesi de dahil olmak üzere MMO'ya birçok düzeltme getirecek ve önceki baskın etkinliklerinde hatalardan etkilenen oyunculara tazminat sağlayacak.

19 Mart güncellemesinde Lost Ark'a isabet eden tüm beklenen değişiklikler

Smilegate, oyuna birçok değişiklik getirmeye çalışacak. Aşağıda belirtilenler, resmi bloglarında belirtildiği gibi 19 Mart 2022, haftalık sunucu bakımı için yama notlarıdır :

1) Yaz Saati Uygulamasında Hata Düzeltmeleri

  • Oyun içi etkinlikler, Yaz Saati Uygulaması ile düzgün şekilde tetiklenecek şekilde ayarlandı. Oyuncunun yerel bilgisayar DST ayarlarına bağlı olarak oyun içi saatin kapalı olabileceğini lütfen unutmayın; Smilegate gelecekte bunun için kalıcı bir düzeltme uygulayacaktır.

2) Büyük Ödül Takas

  • Sınırlı süreli Arkesia Grand Prix etkinliği gerçekleştiğinde kafa karıştıran oyun içi zamanlayıcılarla ilgili sorunlar nedeniyle , Smilegate tüm oyunculara 3.000 Grand Prix etkinlik jetonu sağlar. Bu para birimi otomatik olarak oyuncunun Evrensel Deposuna teslim edilecektir.
  • Smilegate, 50. seviyenin altındaki bir karakterle etkinlik görevini tamamlamaya çalışan oyuncuların Arkesia Grand Prix'sine katılmasını engelleyen bir hatanın farkındadır. Bu, bu güncellemede düzeltilmeyecek olsa da, geliştiriciler bir düzeltme üzerinde çalışıyorlar. etkinlik süresi boyunca dışarı.

3) Tytalos Guardian Raid tazminatı

  • Smilegate, Tytalos Guardian Raid'i dinlenirken yöneten oyuncular, kaybolmuş olabilecek eşyalar için tazminat sağlayacak . Oyuncular baskınları sırasında farklı öğeler tüketecekleri için bu kesin tazminat kullanıcıya göre değişecektir, ancak aşağıdakileri içerebilir:
  • Uyanış Taşları
  • Tüketilebilir Savaş Öğeleri
  • Anka Tüyleri
  • mavi kristaller
  • Bu öğeler, bakım tamamlandıktan sonra Evrensel Deponuza teslim edilecektir.

4) Aylık ve Haftalık Kristal bonus paketlerinde güncellemeler

Aylık ve Haftalık Kristal bonus paketleri artık oyunculara uygun bonusları verecek. Smilegate ayrıca, bu hata varken kaçırılmış olabilecek bonusları geriye dönük olarak verdi ve bu Kristaller, oyuncular giriş yaptıktan sonra mal deposundan talep edilebilir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top