Lost Ark'ta 50. seviyeye ulaşmak ne kadar sürer?

 Lost Ark'ta 50. seviyeye ulaşmak ne kadar sürer?

Lost Ark'ta 50. seviyeye ulaşmak ne kadar sürer?

Lost Ark oyuncularının oyuna başladıklarında bir hedefleri vardır: 50. seviyeye ulaşmak.

Seviye 50, Smilegate MMORPG'nin etinin mevcut olduğu yerdir. Belirli zindanlara, baskınlara ve daha fazlasına, bir oyuncu imrenilen 50. seviyeye ulaştıktan sonra erişilebilir.

Ancak oraya ulaşmak biraz zahmetli olabilir. Bazı oyuncular, oyunda kendi hızlarında ilerlemek için onlarca saat harcadılar, ancak fikir birliği, 25 ila 30 saat arasında sürdüğü yönünde.
Sıradan oyuncular Lost Ark'ta yaklaşık 25 saat içinde 50. seviyeye ulaşabilirler.

Bir avuç oyuncu tüm zamanlarını karakterlerinin seviyesini yükseltmeye adadı. Bu, onların yaklaşık 15 saat içinde 50. seviyeye ve 10 saat kadar kısa bir sürede birkaç vakaya ulaştığını gördü .

MMORPG yolculuğuna Lost Ark ile yeni başlamış olabilecek sıradan oyuncular bu başarıya ulaşamayacak. Bunun yerine, 50. seviyeye ulaşmak için yaklaşık 25 saatlik oyun süresine bakıyorlar.

Bir oyuncunun Arkesia dünyasında hareket etme ve karakterini seviyelendirme hızı tamamen onlara bağlıdır. Oyunun tadını çıkarmak için zaman ayırmaları önerilir, bu nedenle 25 ila 30 saat arası sağlam bir tahmindir.

Lost Ark'ta 50. seviyeye nasıl ulaşılır

Oyuncular, bu 25-30 zaman diliminde 50'ye kadar level atlamak için ne yapacaklarını bilmek isteyebilirler. Arkesia'da karakterin seviyesini yükseltmek için yapılacak çok şey var.

Bu maksimum seviye olmasa da , oyun sonu içeriğine erişmek için ulaşılması gereken bir seviyedir. Bundan sonra bile, Smilegate'in hızla yükseltebileceği maksimum seviyeye ulaşmak çok daha fazla saat alır.

50. seviyeye ulaşmak için yapmanız gereken bazı şeyler:
  • Ana hikaye görevlerini tamamlayın
  • Hızla seviye atlamak için Güç Geçişini kullanın
  • Ana görev hedefi konumlarına ulaşmak için hızlı seyahat
  • Aynı anda birden fazla düşmanı yenmek için etki alanı saldırılarını kullanın
  • Hızlı tamamlamak ve devam etmek için zindanlar için normal zorluk seçin
Lost Ark'ta 50. seviyeye ulaşmak, doğru zihniyet ve oyun bilgisi ile son derece hızlı bir şekilde yapılabilir. Aksi takdirde, tipik rotayı alarak birkaç düzine saat içinde yapılacaktır, verin veya alın.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top