Lost Ark'ta Arkesia Grand Prix etkinliği nasıl kazanılır?

 Lost Ark'ta Arkesia Grand Prix etkinliği nasıl kazanılır?

Lost Ark'ta Arkesia Grand Prix etkinliği nasıl kazanılır?

Arkesia Grand Prix etkinliği, bol miktarda ödül sunan Lost Ark'ta yayında.

Etkinlik, MMORPG'nin sunduğu her şeyden tamamen farklı bir yarış. Oyuncular bir NPC'yi takip etmeli, günde bir kez tamamlanabilecek bir yarışa başlamalı ve bitiş çizgisine önce ulaşmalıdır.

Oyuncuları Narunis'e dönüştüren yediye yedi yarıştır. Oyuncular, kendilerine ve takımlarına rakiplerinden önce bitiş çizgisine ulaşmalarına yardımcı olmak için kullanabilecekleri yaratıklar olarak yetenekler alırlar.

Lost Ark'ta Arkesia Grand Prix etkinliğini kazanmak için ipuçları

Lost Ark'ta Arkesia Grand Prix etkinliği nasıl kazanılır?

Oyun , Arkesia Grand Prix ile ilgili bir eğitim veya yardım anlamında pek fazla bilgi sağlamıyor . Bunun yerine, oyuncuların sadece katılarak ve ilerledikçe anlayarak nasıl kazanacaklarını öğrenmeleri gerekecek.

Kazanmanın püf noktası Narunilerin nasıl çalıştığını bilmek ve bundan faydalanmaktır. Arkesia Grand Prix'de Lost Ark oyuncularının kullanabileceği dört yetenek vardır:
  • Headbutt : Bu yetenek, oyuncuyu ileriye doğru şarj eder ve vurduğu rakipleri sendeler.
  • Süper Naruni : Bu yetenek, isabet alan herhangi bir rakibi deviren bir mermi ateşler.
  • Plop Bomb : Bu yetenek, kullanıcının arkasına bir patlayıcı gönderir. Birkaç saniye sonra bomba patlayacak ve etki alanındaki herkesi bir anlığına durduracaktır.
  • Tough Naruni : Bu yetenek, kullanıcılara diğer yeteneklerin herhangi birinin onlara zarar vermesini kısa bir süreliğine durduran bir kalkan verir.
Bu yeteneklerin, oyuncuların onları Mario Kart eşya alıcıları gibi düşünüp düşünmediğini anlamak kolaydır. Grand Prix, Nintendo yarış oyununa muhtemelen olması gerekenden daha çok benziyor.

Yarış boyunca oyuncuları yavaşlatabilecek birden fazla tehlike var. Bu tehlikeler, saldırmadan önce yoldan çekilme zamanının geldiğini gösteren kırmızı bir uyarı gösterir.

Sallanan tokmaklar, patlamalar, yıldırım çarpmaları ve yarış pistinde dolaşan düşmanların tümü, Lost Ark oyuncularının kaçınması gereken veya daha da iyisi düşmanları içine itmesi gereken olası tehlikelerdir.

Oyuncuların, önlerinde ve arkalarında kimin olduğu ile çevrelerinin farkında olmaları gerekecektir. Oyuncuların bekleme süreleri olduğu için yetenekleri akıllıca kullanmaları ve ayrıca sürünün önünde kalmak için odaklanmaları gerekir.
To Top