Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

 Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

Lost Ark zindanları, ana oyun sonu etkinliğidir ve öğelerinizin seviyesini yükselttikçe aşina olacağınız bir şeydir. Kaos Zindanları, sizi Lost Ark gravürleri , nadir para birimi ve üst düzey ekipmanlarla ödüllendiren tek oyunculu zindanlardır - ancak onları kaç kez çalıştırabileceğiniz konusunda sınırlısınız. Abyss Dungeons bir ekip çalışmasıdır ve gravürlerinizi güçlendirmek için nadir aksesuarlar elde etmenin en iyi yoludur.

Bu kılavuz, her iki zindan türünün kilidini nasıl açacağınızı ve her biri için hangi öğe seviyelerine ihtiyacınız olduğunu ve daha zorlu zorlukların üstesinden gelmek için birkaç kullanışlı ipucunu açıklar.

Her iki meydan okuma türü için de iyi bir Lost Ark sınıfı ve güçlü bir yapı istiyorsunuz. İlk sınıf seçiminiz için pişmanlık duyuyorsanız, Powerpass'ı kullandığınızdan emin olun, böylece hikayeyi tekrar ezmeden zemine koşabilirsiniz. Başlamadan önce Uyanış Becerilerinizin kilidini açmak da iyi bir fikirdir, ancak bunları elde etmek biraz çaba ve birkaç saat alır.

LOST ARK'TA KAOS ZİNDANLARININ KİLİDİNİ NASIL AÇILIR

Kaos Zindanları, ana hikayeyi tamamladıktan, Ealyn'in Talebi görev dizisini tamamladıktan ve 50. seviyeye ulaştıktan sonra açılır. Henüz bu seviyede değilseniz, oyun sonlarında bazı yan görevler alın veya ek DP almak için birkaç zindan ezin . Ealyun görev serisini tamamladıktan sonra, ilk Powerpass'ınızı ve bir dereceye kadar Kaos Zindanlarını çalıştırma seçeneğini elde edersiniz.

Muhafız Baskınlarına benzer şekilde, yalnızca ilk öğe seviyesi gereksinimlerini karşıladıktan sonra bir Kaos Zindanı çalıştırabilirsiniz. Kaos Zindanları, yüksek seviyeli gravürler, diğer oyunsonu aktiviteleri için eşyalar ve eşya seviyenizi yükseltmek için daha yüksek seviyeli ekipmanlar elde etmenin başlıca yoludur. Bunları birkaç kez çalıştırmayı bekleyin.

Kaos Zindanlarına çoğu büyük şehirde sarı kaideyi bularak erişebilirsiniz.

Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

LOST ARK KAOS ZİNDANLARI NASIL ÇALIŞIR?

Lost Ark, sizi Aura of Resonance sistemi aracılığıyla günde iki Chaos Dungeon tamamlamanızla sınırlar. Her gün 100 Aura'nız var ve bir Chaos Dungeon'ı tamamlamak 50 Aura tüketir. Aura'nız tükendikten sonra teknik olarak Kaos Zindanlarını tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bunu yaptığınız için neredeyse hiç ödül alamıyorsunuz, bu da egzersizi oldukça anlamsız kılıyor.

Ayrıca, Muhafız Baskınları gibi, Kaos Zindanlarının da kendi Dinlenme Ölçerleri vardır. Kullanılmayan her 50 Rezonans Aurası için, on Dinlenme Puanı alırsınız. Bir sonraki Chaos Dungeon koşusunda elde edilen ganimet miktarını artırmak için 20 Dinlenme Puanı tüketebilir ve 100 Dinlenme Noktasında sayaç sınırlarını aşabilirsiniz.
Network N, Amazon Associates ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

Partinizde daha fazla insan varsa Kaos Zindanları daha zordur ve çoğu oyuncu daha güçlü çeteler ve patronlarla uğraşmaktan kaçınmak için genellikle bunlarla tek başına mücadele etmenizi önerir.

Seviye veya konum ne olursa olsun, Kaos Zindanlarının tümü aynı formatı takip eder. Her zindanın üç aşaması ve zamanlayıcı bitmeden tamamlanması gereken belirli bir hedefi vardır. Hedefi temizlemek, bir sonraki aşama için zamanlayıcıyı sıfırlar, bu nedenle genellikle onları tamamlamak için yeterli zamanınız olur.

KAOS ZİNDANI AŞAMA 1: TÜM DÜŞMANLARI TEMİZLE

İlk aşama, yeniden doğmayı bırakana kadar düşmanları yenmektir. Etki alanı saldırıları bunun için doğal bir seçimdir, bu nedenle size en az birkaç güçlü hamle sağlayan bir yapıya öncelik verin. Düşmanları mümkün olduğunca birlikte gruplandırmaya çalışın, böylece onları tek tek takip ederek zaman kaybetmeyin. Bir sonraki aşamaya ulaşmak için mümkün olan en kısa sürede portaldan atlayın.

KAOS ZİNDANI AŞAMA 2: PATRONLARI YENİN

Bir sonraki adım sizi bir mini patronla ve ardından bir dünya patronuyla karşı karşıya getiriyor. Bu aşama için en güçlü becerilerinizi getirin ve zaten kilidini açtıysanız bir Uyanış Becerisi atın.

KAOS ZİNDANI AŞAMA 3: KRİSTALLERİ KIRIN

Aşama 3 ayrıca mini patronları yenmenizi gerektirir, ancak onlar yalnızca arenada dağılmış yarık kristallerini parçaladıktan sonra ortaya çıkarlar.

Ara sıra normal olanın yerine bir altın portal göreceksiniz. Buna girmek sizi Harmony Shards da dahil olmak üzere ender ve faydalı eşyaları satın alabileceğiniz Chaos Vendor'a götürür. Satıcı, para birimi olarak yalnızca Algı Parçaları, Bozukluk Kristalleri ve bunların daha yüksek seviyeli türevlerini alır.

Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

LOST ARK CHAOS DUNGEON ÖDÜLLERİ

Bir zindanı temizlediğinizde, Uyum Parçaları, Yetenek Taşları ve daha fazlasını içeren bir ganimet önbelleği alırsınız.

TÜM LOST ARK KAOS ZİNDANLARI

Bunlar, Lost Ark'taki tüm Chaos Dungeon'lar ve her seviyedeki eşya seviyesi kilit açma gereksinimleridir.

Kuzey Vern Rezonansı
Seviye 1: 250
2. Seviye: 340
Seviye 3: 380
4. Seviye: 420

Rohendel'in Yanılsaması
Seviye 1: 460
2. Seviye: 500
Seviye 3: 540
Seviye 4: 580

Yorn'un Dünyası
Seviye 1: 600
2. Seviye: 840
Seviye 3: 880
4. Seviye: 920

Feiton'ın Gölgesi
Seviye 1: 950
2. Seviye: 1.000
Seviye 3: 1.040
4. Seviye: 1.080

punika yıldızı
Seviye 1: 1.100
2. Seviye: 1.310

Punika Ay
Seviye 1: 1.325
2. Seviye: 1.340
Seviye 3: 1.355

punkya güneşi
Seviye 1: 1.370
2. Seviye: 1.385
Seviye 3: 1.400

Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

LOST ARK ABYSS DUNGEONS AÇIKLAMASI

Abyss Dungeons biraz farklı çalışır. Bunlar için diğer oyuncularla parti kurmanız gerekiyor ve Guardian Raids'e benzer şekilde amaç belirli bir patron setini yenmektir. Muhafız Baskınlarından farklı olarak, Abyss Dungeon, 50. seviyeye ulaştığınızda eşya seviyenizi yükseltmenin birincil yoludur. Tamamlanan her Abyss Dungeon ile daha yüksek seviyeli teçhizat kazanma şansınız vardır ve işçiliğin dışında, ilerlemenin tek yollarından biridir. oyunun sonunda.

LOST ARK ABYSS ZİNDANLARININ KİLİDİNİ NASIL AÇILIR

Abyss Dungeons, Vern'deki ana hikayeyi tamamlarken kilidini açar. Bekleme ve Ayrılma görevine ulaşana kadar ana hikaye görev dizisini takip edin; Abyss Dungeons, tamamlandıktan sonra açılır. Her zindanı haftada yalnızca üç kez tamamlayabilirsiniz.

Lost Ark'ta Chaos ve Abyss zindanlarının kilidi nasıl açılır

TÜM LOST ARK ABYSS ZİNDANLARI

Her biri karşılaştığınız patronlarda en az bir varyanta sahip beş Abyss Dungeon vardır . Varyantlar aynı öğe seviyesi gereksinimlerine sahiptir, bu nedenle birinin kilidini açabilirseniz diğerini de çalıştırabilirsiniz.

ANTİK ELVERİA

İblis Canyon Kanyonu
Ürün seviyesi: 340
Patronlar: Bajula, Acımasız Garkul
Garkul, yalnızca kendisinin kırabileceği küreler üretir. Onu kürelerin yanına çekin, böylece onları parçalamak için bir dönüş saldırısı başlatır

Necromancer'ın Kökeni
Ürün seviyesi: 340
Patronlar: Garrum, Siegmund
İlk dövüşte, kükreme zayıflatmasını sıfırlamak için Altın Küreleri alın. İkincisi için, renk olarak şok dalgasına uyan küreleri almalısın, yoksa Siegmund sağlığının büyük bir kısmını geri kazanacaktır.

HAYALET SARAY

Bükülmüş Savaş Lordu Salonu
Ürün seviyesi: 460
Patronlar: Phantom Legion Rook ve Phantom Legion Bishop, Phantom Legion King
İlk dövüş sırasında, patron belirli bir oyuncuya mavi bir mermi fırlatır. Onu Piskopos'a vurmalısın, yoksa tüm grup ölecek. İkinci patron, oyuncuları kovalayan kılıçlar gönderir. Bir oyuncuya iki kez dokunurlarsa, tüm grup silinir.

Hildebrant Sarayı
Ürün seviyesi: 460
Patronlar: Phantom Legion Queen, Brelshaza
İlk dövüşte şok dalgasından kaçmak için aynaları kullanın. İkincisinde, patronun meteor saldırısı sırasında onları serbest bırakmak ve kaçabilmeleri için hedeflenen oyuncuya ışık tutun.
KİBİR ARK

ağıt yolu
Ürün Seviyesi: 840
Patronlar: Najara, Keilaru

gurur fırını
Ürün seviyesi: 840
Patronlar: Avadon, Kaishur
CENNET KAPISI

Tembellik Denizi
Ürün seviyesi: 960
Patronlar: Derin Deniz Oroboros, Tembellik Sentinel Akam

sessiz Karkosa
Ürün seviyesi: 960
Patronlar: Lanetli Ghost Necromancer, Karkosa's Punisher, Karkosa Monarch Draikhan

Alaric'in Sığınağı
Ürün seviyesi: 960
Patronlar: Nightmare Incarnate Belloc, Alaric (ilk aşama), tekrar Alaric (2. aşama)
OREHA KUYUSU

Aira'nın Gözü
Ürün seviyesi: 1.325
Patronlar: Çılgın Cicerra, Lost Seto

Oreha Prevenza
Ürün seviyesi: 1.325
Patronlar: Kızgın Moguro Kaptan, Delilik Tarafından Tüketilmiş Albion

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski