Lost Ark'ta Kaos Kapıları nasıl tamamlanır?

 Lost Ark'ta Kaos Kapıları nasıl tamamlanır?

Lost Ark'ta Kaos Kapıları nasıl tamamlanır?

Lost Ark oyuncularının katılabileceği birçok farklı aktivite vardır . Kaos Kapıları, özel eşyalar ve ganimet kazanmak için tamamlayabilecekleri oyun sonu aktiviteleridir.

Kaos Kapıları, kullanıcıların mevcut donanım seviyelerine göre farklı seviyelerde sunulmaktadır. Lost Ark'taki Chaos Gates'e nasıl erişip tamamlayabilecekleri ve biraz ganimet kazanmaya nasıl başladıkları aşağıda açıklanmıştır.

Oyuncular Lost Ark'ta Chaos Gates'i nasıl tamamlayabilir?

Oyuncuların bir Kaos Kapısı'na girmek isteyebilecekleri birçok farklı sebep vardır. Bunun nedeni, onları tamamlamaktan birçok zenginlik elde edilebilmesidir.

Procyon'un Pusulası'nı açıp "görünüm bildirim bilgisi"ni açarak kendilerini hazırlamaları gerekecek. Bu, bir sonraki Kaos Kapısının ne zaman müsait olduğunu gösterecek. Kullanıcılar daha sonra kendi donanım seviyelerine uygun olanı seçmelidir.

Doğru Kaos Kapısını Seçme

Oyuncular, birkaç farklı Kaos Kapısı kategorisi olduğunu görecekler. Aşağıdakileri içeren bir isim listesi ile karşılanacaklar:
  • Bükümlü Kaos Lejyonu
  • Büküm Karanlık Lejyonu
  • Bükümlü Veba Lejyonu
  • Bükümlü Hayalet Lejyon
Bununla birlikte, oyuncular Kaos Kapısı'nı tamamlarken başarılarını sağlamak için gereken donanım düzeyine/ öğe düzeyine odaklanmak isteyeceklerdir . Birini seçtiklerinde, nereye gitmeleri gerektiğini haritada vurgulayacaktır.

Kullanıcılar gerekli yere gitmeli ve yaklaşan Kaos Kapısını beklemelidir.

Kaos Kapısı'nın içinde oyuncuları neler bekleyebilir?

Tüm farklı Kaos Kapıları türleri için küçük farklılıklar vardır, ancak özünde aynı kalırlar. Oyuncuların patronu yenmek için belirli bir zamanları olacak ve yollarına çıkan düşmanları öldürmek için birlikte çalışmalılar.

Birbirlerine bağlı kalmalı ve tüm düşmanları yok etmek ve son patronu öldürmek için bir ekip olarak çalışmalılar. Patron düşürüldüğünde, kullanıcılar ganimeti talep edebilecek.

Kaos Kapısı'nı tamamlamak için her türden harika ganimet var

Oyuncular, bir Kaos Kapısı'nı tamamlayarak birçok farklı ödül türüne erişebilir. Bazı öğeler, onları değerli öğelere götüren Gizli Haritalar gibi şeylerdir. Gizli Haritalar, bir Kaos Kapısı'nın sonunda açık artırmayla satılır.

Oyuncular ayrıca desteleri için rastgele bir kart kazanmak için Kart Paketleri, becerilerini artırmaya yardımcı olmak için Rage veya Gizli Haritalar için takas yapmak için Rift Parçaları kazanabilirler.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top