Lost Ark'ta mavi mantar nasıl bulunur?

 Lost Ark'ta mavi mantar nasıl bulunur?

Lost Ark'ta mavi mantar nasıl bulunur?

Lost Ark oyuncuları, malzemeleri toplamalarına ve onlardan başka faydalı öğeler oluşturmalarına yardımcı olabilecek birçok farklı ticaret becerisinde ellerini deneyebilir. Bu ticaret becerilerinden biri olan yiyecek arama, Kalelerini belirli bir seviyeye yükselttikten sonra erişebilecekleri bazı özel eşya türlerine sahiptir.

Bu öğelerden biri de mavi mantardır. İşte oyuncuların onları nasıl toplayabileceği.

Oyuncular Lost Ark'ta mavi mantarları nasıl bulabilir ve elde edebilir?

Oyuncular, 10. seviyeye ulaşmak için önce kalelerinin seviyesini yükseltmelidir. Bunu elde ettiklerinde, Jack of All Trades Nature NPC ile konuşabilecekler. NPC ile konuştuktan sonra, onlara farklı kaynaklar yetiştirmeye başlayabilecekleri kaleleri için bir miktar tarım arazisi oluşturma yeteneği verilecek. Bu kaynaklar kaleye özeldir ve mavi mantarları içerir.

Mantar ve diğer eşyalar için kaleyi her gün kontrol etmek

Oyuncu çiftçilik çabalarında başarılı olduğunda, özel eşyalar ve mavi mantarlar elde etmek için kalelerindeki tarım arazilerini günde bir kez kontrol edebilecekler.

Oyuncular daha sonra bu mavi mantarları alıp özel eşyalar yapmak için kullanabilirler.

Mavi mantarlı eşyalar yapmak

Lost Ark'ta mavi mantar nasıl bulunur?

Oyuncular tüm mavi mantarları topladıktan sonra, kaledeki zanaat atölyesine gitmelidirler. Burada, farklı Savaş Öğesi Seçim Sandığı oluşturabileceklerini görecekler.

Bu seçim sandıkları, oyuncunun seyahatlerinde kendilerine yardımcı olacak destek veya saldırı öğeleri gibi belirli alanları belirlemesine olanak tanır.

Oyuncuların Seçim Sandıkları yapabilmeleri için başka öğeler gerekecektir.

Oyuncular, üretim tariflerinde kullanılacak diğer öğeleri planlamalıdır. Bu öğeler, yakındaki ağaçları ve kayaları aramak gibi kaleden diğer nadir öğeleri içerecektir.

Oyuncular bunu her gün yapmalıdır çünkü bir eşya stoğu oluşturmak, onların daha sık zanaat yapmalarını sağlayacaktır. Oyuncunun tüm ticaret becerilerinin seviyesini yükseltmek, onların daha kapsamlı ve kendi kendini idame ettiren olmalarına yardımcı olacaktır.

Öğeleri hazırlamak oyuncu için çok faydalı olabilir

Lost Ark'ta mavi mantar nasıl bulunur?

Lost Ark'taki oyuncular , karakterlerini güçlendirirken kendilerine çok faydalı olabilecek çok sayıda faydalı eşya üretebilirler Bir ticaret becerisini artırmak biraz zaman ve çaba gerektirir, ancak oyuncunun seviyesi veya sınıfı ne olursa olsun kullanışlı olacağı için değerli bir yatırımdır.
To Top