Lost Ark'taki Cesaret Sikkeleri nelerdir?

 Lost Ark'taki Cesaret Sikkeleri nelerdir?

Lost Ark'taki Cesaret Sikkeleri nelerdir?

Lost Ark'ta birkaç farklı para birimi vardır ve bunlardan biri Cesaret Paraları olarak bilinir.

Coin of Courage, MMORPG'deki rekabetçi oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modu aracılığıyla kazanılır. Lost Ark'ta Coin of Courage kazanmanın başka bir yolu yoktur.Onlar özel bir PvP ödülüdür.

PvP, çok oyunculu oyunun büyük bir odak noktası olacak. Dereceler, sonunda ödüller ve Coin of Courage'ın harcanabileceği özel bir satıcı ile rekabetçi bir sezon olacak.

Coin of Courage, Lost Ark'ta PvP yoluyla kazanılır

Proving Grounds, oyuncuların eşleşme bulduğu PvP arenasıdır. Bu, 26. seviye civarında açılır. Taşa yerleştirilmiş bir seviye yoktur, çünkü oyuncuların konuma erişmek için Luterra'yı Yeniden İnşa etme görev serisini tamamlaması gerekir.

Coins of Courage söz konusu olduğunda, dünyadaki oyuncuların birbirleriyle savaşmasına izin veren PvP alanları sayılmaz. Bu şekilde kazanılamazlar, ancak yalnızca onaylı PvP eşleştirme sistemi aracılığıyla kazanılabilirler.

Cesaret Parası nasıl kazanılır

Lost Ark'taki Cesaret Sikkeleri nelerdir?

Lost Ark'ta üç farklı PvP modu vardır.Oyuncular Deathmatch, Team Deathmatch ve Team Elimination'a katılabilirler. Bu modlardan herhangi birinde kazanmak Cesaret Parası kazandıracak.

Ayrıca, oyuncunun PvP sıralamasına bağlı olarak verilen haftalık bir bonus vardır. Bu, oyunların tamamlanmasından sonra eklenecek ve sınıra ulaşıldığında sağlanmaya başlayacak.

Oyun içi bülten panoları ve mini haritanın kendisi, oyuncuların PvP savaşları için sıraya girmesine olanak tanır. Bülten panoları Arkesia dünyasındaki birçok şehirde bulunabilir.

Cesaret Madeni Paraları nasıl kullanılır?

Coin of Courage henüz kullanılamaz, ancak yakında harcanabilir. Ayın ilerleyen saatlerinde rekabetçi sezon başladığında, satın alınacak çeşitli ürünlerle bir PvP satıcısı hazır olacak.

Ucuz kozmetiklerden son derece nadir ve güçlü teçhizata kadar, Coins of Courage, PvP satıcısından ürün satın almak için kullanılacak . Satıcı dükkanı açtığında en iyi ürünleri satın alabilmek için onları şimdilik saklayın.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top