[ÖZEL] Motorola Moto G52: ilk görüntüler ve tüm teknik özellikler

 

  • Motorola, yaklaşmakta olan orta sınıf Moto G52 ile harika telefonlar çıkarmaya devam ediyor.
  • Selefi Moto G51, yarım yıldan kısa bir süre önce çıkış yaptı: Kasım 2021.
  • G52 birkaç onay kutusunu işaretlerken, 5G bağlantısı olmadan bu hattaki önceki seçenekleri takip ediyor.

Motorola, Moto G serisinde bir orta sınıf telefon dörtlüsünü (Moto G31, G41, G51 ve G71) daha dün tanıttıysa, gerçeklerden çok uzak değilsiniz: bu modeller Kasım 2019'un sonunda piyasaya çıktı. . Geçen yılda. Yine de şirket, bu duyurulardan ilki Moto G22 (önceden kod adı Hawaii+) için olmak üzere, serinin ardıllarını sunmaya başladı bile.

Açıkça, Lenovo yan kuruluşu, piyasadaki telefonları daha kısa bir zaman diliminde değiştirmek veya desteklemek için daha geleneksel yıllık sürüm programından kaçınıyor. Bu nispeten hızlı cironun rekabet avantajı sağlayıp sağlamayacağını zaman gösterecek: Telefon alıcıları, geçen yılki birkaç yüz veya bin dolarlık satın almanın gasp edilmiş göründüğü bir noktada, tam on iki ay geçse bile, şimdiden tuzağa düşmüş olabilir. sürümler arasında.Bununla birlikte, Moto juggernaut'tan bir sonraki, büyük ekranlı ve güçlü bir pile sahip, ancak önceki Moto G5x nesillerinin 5G desteği olmayan orta boy bir otomobil olan Moto G52 (kod adı Rhode) olacak. Spesifik olarak, 90Hz FHD+ pOLED ekrana ve 128GB veya 256GB ROM ile eşleştirilmiş 4GB veya 6GB RAM'e sahip 6.55 inçlik bir telefonun kalbinde bir Snapdragon 680 işlemciye bakıyoruz.

IP52 sertifikalı G52, bu yıl birçok Motorola telefonunda ortak olan 50 megapiksel ana kameranın yanı sıra 8 megapiksel geniş açılı ve 2 megapiksel derinlik algılayıcı kameranın yanı sıra 16 megapiksel ön ve yumruk- delik kameralar. Yukarıda bahsedildiği gibi, 5.000 mAh pili, Motorola'nın cihazlarında kullandığı en büyük pillerden biridir. Yakında bu Android 12'ye yeni katılanın uluslararası lansmanını bekleyin.
To Top