PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi Kesin Çıkış Tarihi Açıklandı!

 PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi Kesin Çıkış Tarihi Açıklandı!

PUBG Mobile 1.9 Güncellemesi Kesin Çıkış Tarihi Açıklandı!

PUBG Mobile, Krafton Inc. ve Tencent Games'in geliştiricileri, oyuncuların Battle Royale oyun deneyimini yükseltmek için periyodik aralıklarla oyuna güncellemeler getirmek için birlikte çalışıyorlar.

Bu güncellemeler, çeşitli yeni özellikler, etkinlikler, mekanizmalar, öğeler ve çok daha fazlasının oyuna eklenmesini bekleyen dünya çapındaki oyuncular arasında büyük bir ilgi uyandırıyor. Vızıltı, oyunda yaklaşan 1.9 güncellemesi için beklentileri artırdı.

Beta testi haftalardır devam ederken, testçiler nihayet dünya çapında 1.9 büyük güncellemesinin yayınlandığını açıklayan geliştiricilere yeşil bir sinyal vermiş görünüyor .

Yaklaşan güncelleme, uzun zamandır beklenen dördüncü yıl dönümü temasının ve etkinliklerinin tanıtımını görecek.

PUBG Mobile için yaklaşan 1.9 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Geliştiriciler, oyundaki 1.9 güncellemesinin çıkış tarihini duyurmak için 9 Mart'ta PUBG Mobile'ın resmi Instagram kullanıcısına el attı. Güncelleme, 18 Mart'ta saat 12:00 UTC'de dünya genelindeki cihazlara dağıtılacak. Ancak bu güncelleme, önceki güncellemeler gibi sunucuların çevrimdışına alınmasını gerektirmez.

Geliştiriciler, oyunun sorunsuz çalışması için oyunculardan cihazlarında yeterli boş alan bulundurmalarını istedi. Ayrıca oyunculara güncellemeyi indirmek için yeterli veriye sahip olmalarını veya cihazlarını bir wifi ağına bağlamalarını tavsiye ettiler. Ayrıca farklı sürümlerde birlikte oynayamadıkları için oyun içi arkadaşlarını güncellemeleri için bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Güncellemenin 18 Mart'ta farklı bölgelerde yayınlanma zamanı:

Bangladeş: 6 AM

Nepal: 05:45

İngiltere: 12 AM

Pakistan: 5 AM

ABD: 17 Mart'ta 19.00 (New York Saati)

Rusya: 5-6 AM

Endonezya: 6-7 AM

Japonya: 10:00

Diğer Instagram gönderilerinde geliştiriciler, oyunculara devam eden geri çağırma özelliğinin yaklaşan 1.9 güncellemesinde daha fazla haritada kullanılabileceğini bildirdi. Ayrıca, Rising Temple etkinliği de, etkinlik oyundan çıktıktan neredeyse iki yıl sonra yeni güncellemede yeniden tanıtılacak.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top