PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı ve Android cihazlar için dosya boyutu

 PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı ve Android cihazlar için dosya boyutu

PUBG Mobile 1.9 güncelleme APK indirme bağlantısı ve Android cihazlar için dosya boyutu

Battle Royale türünden gelen PUBG Mobile , mobil kullanıcılar için lider bir çok oyunculu oyun olarak kendini kanıtlamıştır. Periyodik güncellemeler, oyunun daha fazla oyuncuyu "en uygun olanın hayatta kalması" modunu oynamaya çekmesine önemli ölçüde yardımcı oldu.

Bu güncellemelerin mevcut hataları ve aksaklıkları düzelttiği ve yeni öğeler, olaylar, modlar, özellikler ve çok daha fazlasını getirdiği bilinmektedir. Sonuç olarak, oyuncular sürekli olarak yeni güncellemelerin yayınlanmasını bekliyor.

En son 1.9 güncellemesi nihayet oyuna girdi ve dünya çapındaki kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başardı. Güncelleme beraberinde merakla beklenen Dördüncü Yıldönümü Modu'nu getirdi ve 16 Mart'tan bu yana Android cihazlar için kullanıma sunuldu.

Oyuncular 1.9 güncellemesini ilgili mağazalarından indirebilir. Ancak Android kullanıcıları, oyunun resmi web sitesinde bulunan APK dosyasını kullanarak da güncellemeyi indirebilir.

APK dosyası kullanarak PUBG Mobile 1.9 güncellemesi nasıl indirilir?

En son güncelleme için APK dosyasının boyutu 749 MB'dir. Oyunun geliştiricileri Tencent Games, oyuncuları cihazlarında yeterli boş depolama alanı bulundurmaya çağırdı.

Ayrıca, bir Wifi ağına bağlı olup olmadıklarını veya güncellemeyi herhangi bir engel olmadan indirmek için yeterli veriye sahip olup olmadıklarını kontrol etmeleri gerekir. Hatta farklı sürümlerdeki oyuncular aynı oyunda eşleşemeyeceğinden , APK dosyasını indirmeleri için arkadaşlarını bilgilendirmeleri bile isteniyor.

APK dosyası resmi web sitesinde mevcut olduğundan, oyuncular güncellemeyi üçüncü taraf web sitelerinden ve uygulamalardan indirmemelidir.

APK Dosyasını kullanarak PUBG Mobile'da 1.9 güncellemesinin adım adım kurulum süreci

Adım 1: Oyunun resmi web sitesini ziyaret edin veya buraya tıklayın.
Adım 2: APK İndirme sekmesine gidin.
Adım 3: İndirme prosedürünü başlatmak için İndir'e tıklayın.
Adım 4: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, "Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver" iletişim kutusu sorulduğunda İzin Ver'e tıklayın.
Adım 5: Mikrofon ve depolama kullanımı için izinler sağlayın.
Adım 6: Google Play, Twitter veya Facebook hesabını kullanarak PUBG Mobile'a giriş yapın.

APK dosyası, zamanla oyuncuların oyunu sorunsuz bir şekilde indirmesine yardımcı oldu. Ayrıca, resmi web sitesi APK dosyasını bir güncellemenin yayınlanmasından sonraki birkaç saat içinde indirilebilir hale getirdiği için oyuncuların uzun süre beklemesi gerekmeyecek.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top