PUBG Mobile 1.9, tüm bölgeler için resmi çıkış tarihi ve saatini güncelledi

 PUBG Mobile 1.9, tüm bölgeler için resmi çıkış tarihi ve saatini güncelledi

PUBG Mobile 1.9, tüm bölgeler için resmi çıkış tarihi ve saatini güncelledi

Battle Royale unvanı PUBG Mobile, PUBG markasını dünya çapında yükselterek, mobil oyun pazarında lider isimlerden biri olarak kendini kanıtladı. Geliştiriciler, Krafton Inc. ve Tencent Games, kullanıcılarına en iyi deneyimi sağlamak için birlikte çalışır.

Oyuncuların BR deneyimini geliştirmek için periyodik aralıklarla güncellemeler sunarlar. Bu güncellemeler birkaç yeni özellik, mod, etkinlik ve eşya getirdiğinden, savaş alanlarına yapılan yeni eklemelerin tadını çıkarmak için sabırsızlanan oyuncular arasında büyük bir heyecan yaratıyor.

1.9 güncellemesi yılın ikinci büyük güncellemesidir ve oyunun son dört yıldaki başarısını kutlayan Dördüncü Yıldönümü Modu'nu getirmesi planlanmıştır.

Testçilerin piyasaya sürülmeden önce bunları ortadan kaldırmak için hatalar bulduğuna tanık olan bir aylık BETA testinden sonra, geliştiriciler güncellemeye yeşil bir sinyal verdi.

PUBG Mobile 1.9 güncellemesinin dünya genelindeki Android ve iOS kullanıcıları için yayınlanma zamanı ve tarihi

Geliştiriciler, bir Instagram gönderisi aracılığıyla ilk yayın tarihini 18 Mart olarak açıklasa da, PUBG Mobile'ın resmi web sitesinde yayınlanan en son yama notları, 1.9 güncellemesinin 16 Mart saat 11:00 UTC'den itibaren yayınlanacağını açıkladı.

Sonuç olarak, güncelleme çeşitli ülkelerdeki farklı cihazlarda kullanıma sunulmaya başlandı. Ancak, milyonlarca oyuncu henüz Google Play Store veya Apple Store'da güncellemeyi alamadı.

Geliştiriciler, tüm cihazların güncellemeyi 18 Mart saat 12:00 UTC'ye kadar alacağı için şimdilik beklemelerini istedi.

Geliştiriciler ayrıca, 1.9 güncellemesini indirmek için kullanıcıların cihazlarında yeterli boş alan (en az 2GB) tutmalarını istedi. Ayrıca, bir Wifi ağına bağlı olup olmadıklarını veya yeterli veriye sahip olup olmadıklarını kontrol etmeleri istenir.

PUBG Mobile oyuncuları farklı bir sürüm çalıştıran arkadaşlarıyla oynayamadıkları için oyun içi arkadaşlarını da güncellemeyi indirmeleri için bilgilendirmeleri gerekiyor . Android kullanıcıları için güncelleme boyutu 789 MB, iOS kullanıcıları için ise 1,88 GB'dir.

16 Mart'ta dünyanın farklı bölgelerinde 1.9 güncellemesinin yayınlanma zamanı

  • Bangladeş: 6 AM
  • Nepal: 05:45
  • İngiltere: 12 AM
  • Pakistan: 5 AM
  • Rusya: 5-6 AM
  • Endonezya: 6-7 AM
  • Japonya: 10:00
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top