PUBG Mobile Global Championship 2022 bir LAN etkinliği olabilir, işte nedeni

PUBG Mobile Global Championship 2022 bir LAN etkinliği olabilir, işte nedeni

PUBG Mobile Global Championship 2022 bir LAN etkinliği olabilir, işte nedeni

En son gelişmelerde Tencent, amiral gemisi küresel etkinliği olan PUBG Mobil Küresel Şampiyonası'nın (PMGC) bir LAN etkinliği olacağını ima etti. Büyük bir ödül havuzunun ve dünyanın dört bir yanından en iyi takımların yer aldığı turnuvanın bu yılın Aralık ayında başlaması planlanıyor.

PUBG Mobile bugün dördüncü yıl dönümünü kutluyor ve Şampiyona için 10 iPad Pro, 30 AirPod Pro ve 20 iPad Mini ile birlikte iki bilet veriyor. Kutlama IST 02.00'de başlayacak ve Powerbang, chocoTaco, Brooke AB ve CouRage gibi içerik oluşturuculara yer verecek.

PUBG Mobile dördüncü Yıldönümü yarışmasına nasıl başvurulur

Yarışmayla ilgilenen hayranlar, aşağıda gösterilen adımları izleyerek başvuruda bulunabilirler:

1) Bu bağlantıya gidin: https://aftershockmediagroup.com/contest/4th-anniversary/

2) "4. Yıldönümü Çekilişleri"ne tıklayın

3) Şimdi e-posta kimliği, ad, ülke vb. tüm ayrıntılarınızı doldurun.

4) Başvurunuzu gönderin

PUBG Mobile Global Championship 2022 bir LAN etkinliği olabilir, işte nedeni

Ocak 2022'de Tencent , Mid Season Invitational ve Global Championship olmak üzere iki küresel turnuvadan oluşan 2022 PUBG Mobile Esports yol haritasını açıkladı. Ancak şirket, yılın genel ödül havuzunu henüz açıklamadı. 2021 sezonu, PMGC'nin toplam ödül havuzunun 6 milyon doları olan 14 milyon dolarlık devasa bir ödül havuzuyla övündü.

2020'de düzenlenen ilk PMGC etkinliğinde toplam 2 milyon dolarlık para ödülü yer aldı ve Çinli ekip Nova Esports tarafından kazanıldı . Başlangıçta, etkinliğin büyük finalleri Dubai, BAE'deki Coca-Cola Arena'daki LAN etkinliği için planlandı, ancak takımlar otel odalarından üçünün COVID-19 için pozitif test etmesinden sonra oynadı.

2021 ayrıca Nova Esports için bir dönüm noktasıydı çünkü bir kez daha parıldayan bir performans sergilediler ve COVID-19 salgını ve güvenlik kısıtlamaları nedeniyle yarı LAN etkinliği olan PMGC'yi kazandılar. Takım, 1.5 milyon dolarlık bir kazanan ödülle ödüllendirildi. İlginç bir şekilde, 2021 sezonu ayrıca yerel versiyonları (BGMI) ile kalifiye olan Hint takımlarının göreve başladığını gördü.

Unvan, Çin'in Hangzhou kentinde yapılması planlanan 2022 Asya Oyunları'na da dahil edildi.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top