PUBG Mobile KR 1.9 için CONFİG İndir ve Nasıl Yapılır?

  PUBG Mobile KR 1.9 için CONFİG İndir ve Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile KR 1.9 için CONFİG İndir ve Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile KR 1.9 için CONFİG İndir ve Nasıl Yapılır? tüm oyun platformlarında milyonlarca atış oyunu hayranının kalbini kazanan Battle Royal türünün büyük bir öncüsüdür.

Battle Royal stili, ilginç konsepti nedeniyle inanılmaz bir popülerlik kazandı.

Config Dünyanın her yerinden oyuncular projeyi iyi biliyor. Uzun yıllar her oyun alanının zirvesinde yer aldı.

PUBG sizi yüzlerce dövüşçüyle zorlu savaş ortamına sokar. Doğal olarak, yalnızca bir kişi hayatta kalabilir, ancak diğer doksan dokuz oyuncuyu yenmek kolay bir iş değildir.

El becerisi, stratejik düşünme, atış fiziği bilgisi vb. Diğer oyuncularla takım kurun veya tek başına kazanmaya çalışın. Bu arada, yüksek kaliteli çevrimiçi nişancı oyunlarını seviyorsanız, size Battleships: Naval Blitz ve God of Boom'u sunuyoruz.

Güncellenmiş Beyaz Gövde

Bu mitolojik oyunun temel faydaları hakkında bilgi edinin.

Çok çeşitli ağırlıklar ve ekipman arasından seçim yapın

Savaşı kazanmak için yüzlerce farklı ekipmana ihtiyacınız var. İlk yardım çantalarını, uyarıcıları, kaskları, kurşun geçirmez yelekleri, benzini, silahları ve aksesuarları bulun.

Pubg Beyaz Gövde Config

Yukarıdakilerin hepsi her yere dağılmış durumda, bu yüzden malzemeleri mümkün olan en kısa sürede toplamanız gerekiyor. Yalnızca ihtiyacınız olanı alın, çünkü envanter de sınırsız değildir.

Ancak, haritadaki en az bir düzine kişinin bu kutunun içeriğini almak istediğini unutmayın. Ekipman için, kahramanınız başlangıçta iç çamaşırında görünür, ancak öğe için bir kask, zırh ve sırt çantası bulabilirsiniz. Ayrıca, özellikle kar haritalarında veya tropik bölgelerde faydalı olan kamuflajlı giysiler de alabilirsiniz.

PUBG Mobile KR 1.9 için CONFİG İndir ve Nasıl Yapılır?

Sekme Yok

Klasik Battle Royal bahsedecek olursak, içinde PUBG KR 1.9 YOK İPLİ DOSYASI | YALNIZCA GERİ DÖNÜŞ Config sekme  yok, tekli takımları dört kişilik bir takım olarak çiftler veya takım modunda oynayabilirsiniz. Yeni başlayanlar için tekli mod, kontroller, oyun mekaniği ve daha fazlası için kullanımı kolay olduğu için idealdir.

Grup modu, bazı stratejik kararlar almanızı ve ekip üyeleriyle koordinasyon kurmanızı gerektirir. Sonuç olarak, savaş stratejisi temelde farklıdır. Yalnız oynuyorsanız, kendinize iyi bakmanız gerekir.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top