PUBG Mobile KR Redeem Code (2022)

   PUBG Mobile KR Redeem Code (2022)

PUBG Mobile KR Redeem Code (2022)

PUBG Mobile KR, oyuncuların yararlanabileceği geniş bir oyun içi kozmetik ürün yelpazesine sahiptir. PUBG Mobile KR'deki özel öğelerin çoğu yalnızca oyun içi para birimi olan UC kullanılarak satın alınabilir. Bununla birlikte, her oyuncu UC almak için para harcayamaz, bu nedenle kullanıcılar genellikle bu kozmetik ürünleri ücretsiz olarak almanın alternatif yollarını ararlar.

Redeem Code, oyuncuların bu tür tüm öğeleri ücretsiz olarak alabilmelerinin en iyi yollarından biridir. Bu makalede, PUBG Mobile KR Redeem Code ve oyuncuların bunları nasıl kullanabileceklerini tartışıyoruz.

PUBG Mobile KR Redeem Code 2022

İşte bu yıl yayınlanan redeem code:

  • BAPPZBZXF5
  • URUZBZJ7GQDAEKKN

PUBG Mobile KR'de Redeem Code nasıl kullanılır?

PUBG Mobile KR Redeem Code (2022)

Redeem code kullanmak için oyuncuların aşağıda verilen adımları izlemesi gerekir:

Adım 1: PUBG Mobile KR'nin resmi ödeme merkezini ziyaret edin. Sayfayı ziyaret etmek için aşağıda verilen bağlantıya da tıklayabilirsiniz.

Adım 2: Ardından, kullanma kodu, UID ve doğrulama kodu gibi gerekli tüm ayrıntıları girmeniz gerekir.

Adım 3: Metin alanlarındaki tüm gerekli bilgileri doldurduktan sonra, Kullan düğmesine tıklayın. Kullanıcıdan hesabının ayrıntılarını doğrulamasını isteyen bir iletişim kutusu görünecektir.

Adım 4: Başarılı bir şekilde kullanıldıktan sonra, eşyalar oyuncuya PUBG Mobile KR'deki posta bölümü yoluyla gönderilecektir.

Kullanılacak kodların üzerlerinde belirlenmiş bir sınırı vardır ve sınırsız değildir. Yalnızca belirli sayıda oyuncu belirli bir kodu kullanabilir. Sınıra ulaşılırsa, kodun süresinin dolduğunu belirten bir mesaj görünecektir. Oyuncular daha sonra yeni bir kod setinin gelmesini beklemek zorunda kalacak.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top