PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 35'in başlangıç ​​tarihi ve saati açıklandı

 PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 35'in başlangıç ​​tarihi ve saati açıklandı

PUBG Mobile Lite Winner Pass Sezon 35'in başlangıç ​​tarihi ve saati açıklandı

PUBG Mobile Lite, mobil oyun pazarındaki en popüler aksiyon oyunlarından biridir. Oyun öncelikle geliştiriciler tarafından, üstün muadili PUBG Mobile'ı oynarken gecikmelerle karşılaşan çok sayıda oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamak için 2019'da piyasaya sürüldü .

Tencent Games, Lite sürümünün kullanıcılarına en iyi oyun deneyimini sunmaya çalışır ve sonuç olarak, belirli aralıklarla yeni modlar, etkinlikler, kozmetikler ve Kazanan Geçişler getiren güncellemeler sunar.

Ancak, tüm yeni eklemeler arasında, oyuncular ve hayranlar arasında en çok heyecanı yaratan Kazanan Biletlerin tanıtımıdır. Bu Biletlerin içerdiği yeni ödülleri almak için sabırsızlanıyorlar.

Mart 2022 itibariyle, Lite sürümünün hayranları yaklaşan Winner Pass Sezon 35'i bekliyor.

Winner Pass Sezon 35, PUBG Mobile Lite'a ne zaman gelecek?

Lite sürümündeki yeni Döngü sistemi, tüm sezon için tek bir Kazanan Geçişe sahip olma şeklindeki önceki normdan ayrıldı. Şu anda, her sezonda her biri bir aylık görev süresi olan iki Kazanan Geçiş vardır.

Devam eden Winner Pass Sezon 34, 30 Mart'ta sona erecek ve ayın son günü WP sekmesinin kilitli kaldığını görecek. Sonuç olarak, Kazanan Bilet Sezon 35, 1 Nisan'da UTC 2.00'de PUBG Mobile Lite'a gelecek. Önceki sezonların zamanlamasını takip edecek.

Yaklaşan Winner Pass Sezon 35, oyunda iki versiyonda tanıtılacak. Elite Pass sürümü MÖ 250'de satışa çıkarken, Elite Pass Plus sürümü MÖ 800'de fiyatlandırılıyor. Sıralama ödüllerini almak için oyuncuların tamamlaması gereken farklı haftalık görevler olacak.

Yaklaşan Winner Pass 35'in farklı bölgelerde 1 Nisan'da yayınlanma zamanı:
  • Bangladeş: 8.00
  • Nepal: 07.45
  • İngiltere: 2.00
  • Pakistan: 07:00
  • ABD: 31 Mart'ta 21:00 (New York Saati)
  • Rusya: 7-8:00
  • Endonezya: 8-9:00
  • Japonya: 12.00PM
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top