PUBG Mobile Lite'ın tüm bölgeler için bir sonraki Winner Pass Sezonu çıkış tarihi ve saati

 PUBG Mobile Lite'ın tüm bölgeler için bir sonraki Winner Pass Sezonu çıkış tarihi ve saati

PUBG Mobile Lite'ın tüm bölgeler için bir sonraki Winner Pass Sezonu çıkış tarihi ve saati

PUBG Mobile Lite, mobil oyun pazarında popüler bir Battle Royale oyunu olarak ortaya çıktı. Adından da anlaşılacağı gibi oyun, üstün muadili PUBG Mobile'ın sıkıştırılmış bir versiyonudur . 2019'da piyasaya sürülmesinden bu yana, oyunun Lite sürümü, oyunu düşük kaliteli cihazlarında oynayan oyuncular arasında popüler hale geldi.

Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG Mobile'ın Lite sürümü, oyuncuların oyun deneyimini geliştirmek için yeni kozmetikler, kasalar, modlar, etkinlikler, Winner Pass ve çok daha fazlasını getiren birkaç oyun içi güncelleme alıyor.

Ancak, oyuncular arasında en çok heyecanı yaratan Kazanan Biletlerdir. Birkaç ay önce oyun sisteminde yapılan ve aylık Winner Pass sisteminin tanıtıldığı, önceki tüm sezon için Winner Pass sahibi olma normunu kıran değişiklik, oyuncuların daha fazla ödül kazanmasına yardımcı oldu.

Oyuncular, Winner Pass Sezon 35'i sabırsızlıkla bekliyor. Yaklaşan Winner Pass hakkında daha fazla ayrıntı burada.

PUBG Mobile Lite oyuncuları yaklaşmakta olan Winner Pass Sezon 35'in çıkışını ülkelerinde ne zaman görebilir?

Daha önce de belirtildiği gibi, Lite sürümü, aylık Kazanan Geçişlere sahip bir sistem içeriyor. Devam eden Winner Pass Sezon 34'ün 30 Mart'ta sona ermesiyle, WP bölümü bu ayın son gününde kilitlenecek.

PUBG Mobile Lite oyuncuları yeni Winner Pass Sezon 35'i 1 Nisan'da görebilecekler. Önceki WP Sezonlarının zamanlamasını takiben, yaklaşan Winner Pass, UTC 02:00 UTC'de oyunda yayınlanacak.

Winner Pass Sezon 35, Elite Pass ve Elite Pass Plus olmak üzere iki versiyonda sunulacak. İlki MÖ 250'de mevcut olacakken, ikincisi MÖ 800'e satın alınabilir.

Yaklaşan Winner Pass 35'in farklı bölgelerde 1 Nisan'da yayınlanma zamanı:

  • Bangladeş: 8 AM
  • Nepal: 07:45
  • İngiltere: 2 AM
  • Pakistan: 7 AM
  • ABD: 31 Mart'ta 21:00 (New York Saati)
  • Rusya: 7-8 AM
  • Endonezya: 8-9 AM
  • Japonya: 12 PM

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski