PUBG Mobile M10 Royal Pass Sızıntıları! 1 ila 50 RP Ödülleri

 PUBG Mobile M10 Royal Pass Sızıntıları! 1 ila 50 RP Ödülleri

PUBG Mobile M10 Royal Pass Sızıntıları! 1 ila 50 RP Ödülleri

PUBG Mobile M10 Royal Pass Sızıntıları! 1 ila 50 RP Ödülleri: PUBG Mobile, Battle Royale topluluğunun oyuncuları arasında popüler bir isimdir, BGMI, Krafton tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. 2021'de Krafton, Hindistan hükümeti tarafından PUBG Mobile'ın Hindistan'daki yasak etkisi nedeniyle BGMI'nin ilk çıkışını mümkün kıldı. Krafton geliştiricileri, Royal Pass güncellemeleriyle oyunu daha keyifli hale getirmek için yeni güncellemeleri zorluyor.

Hem PUBG Mobile hem de BGMI için M9 Royal Pass'ı sona erdiren geliştiriciler, M9 Royal Pass sona erdikten sonra M10 Royal Pass güncellemesini oyuna aktaracaklar. M10 Royal Pass Sızıntıları için detayları aldık . Bu M10 Royal Pass Sızıntılarının ne olduğunu görmek sizi heyecanlandırabilir mi? Bu Royal Pass sezonu, Cosmic Clash temasına dayalı olacak. Aşağıdaki makaledeki ödülleri bulalım.

Kaynaklarımızdan edindiğimiz sızıntılar, oyunun beta sürümünün bazı beta sızıntılarına dayanmaktadır. Bunun %100 geleceğini söyleyemeyiz ama en azından bu sezon hakkında kabaca bir fikir edineceğiz ve M10 Royal Pass Leaks'in Cosmic Clash temasına dayalı nasıl olacağı hakkında. M10 Royal Pass Sızıntıları hakkında zaten bazı bilgilere sahiptik. BGMI Royal Pass ile ilgili makaleye başlayalım-

M10 Royal Pass Sızıntıları: Tam Ayrıntılı Kılavuz

PUBG Mobile, şu anda bu oyun çağında mobil oyun topluluğunu yöneten en popüler battle royale oyunlarından biridir. Toplulukta önemli bir rol oynar ve diğer battle royale mobil oyunlarıyla çok iyi bir rekabet içindedir. Yüksek grafikler ve istenen kıyafet seçimleri, oyunu daha da göz alıcı ve sevimli kılıyor.

M10 Royal Pass, PUBG Mobile'ın yanı sıra BGMI'yi vurma yolunda. M10 Royal Pass Sızıntıları, yaklaşmakta olan Royal Pass'ın önceki Royal Pass gibi bir başka harika olacağını söylüyor. Cosmic Clash temasına dayalı olacak M10 Royal Pass'e biraz zaman kaldığından, bununla ilgili bazı detaylarımız var, bu yüzden bunu en kısa zamanda ele alacağız.

Bildiğimiz üzere mevcut M9 Royale Pass sona ereceği zaman M10 Royal Pass da tıpkı diğerleri gibi oyunda canlı olacak. Ancak M9 Kraliyet geçişi sona erdikten sonra, bir sonraki Kraliyet geçişi M10'a kadar 24 saatlik bir bekleme süresi olacaktır. BGMI , döngüleri 1 gün gecikmeli olduğu için PUBG Mobile'dan 1 gün sonrasını sağlar .

Royal Pass'in artık maksimum 50 RP seviyesine çıktığını biliyoruz. Ve aynı zamanda aylık. Yaklaşan M10 Royale Pass 1'den 50'ye Ödül hakkında bazı sızıntılar ve ayrıntılar var.

PUBG Mobile M10 Royal Pass Sızıntıları! 1 ila 50 RP Ödülleri

M10 Ödüllü Royale Pass Sızıntıları

M10 Royal Pass güncellemesi ile oyuna gelecek çok şey var. İşte sızdırılan bazı ödüller...
  • M10 Royal Pass'in 1. Derecesinde, Efsanevi bir kıyafetin eklenmesiyle Efsanevi bir skorpion görünümü olacak.
  • 5. Dereceye ulaşıldığında, kıyafetin bir başlığı olacak.
  • Rütbe 10'da Legendary Sırt Çantası görünümü de olacak.
  • 15. Derecede Elite için ücretsiz bir RP ifadesi ve RP avatarı ve süsleme görünümü olacak.
  • Ve son olarak, RP M10'da uçak kaplama görünümü ve efsanevi ifade için 30. Sıra.
  • Bundan sonra Rank 35'te, bu Royale Pass'ta M16A4 silah görünümü tekrar ücretsiz.
  • Rank 40'ta ödül eşyası için efsanevi AKM listeleniyor.
  • Sonunda, elbette, en yüksek ödül, 50. Sıradaki efsanevi bir kıyafet.
Yani bu makale için hepsi bu. Umarız M10 Royale Pass Sızıntıları ve Güncellemeleri hakkında detaylı bilgi almışsınızdır. PUBG Mobile ve BGMI hakkında daha fazla Royal Pass sızıntısı ve ayrıntısı için bizi takip edin.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top