PUBG Mobile Popülerlik Kodu Sınırsız (2022)

  PUBG Mobile Popülerlik Kodu Sınırsız (2022)

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Sınırsız (2022)

PUBG Mobile , oyuncunun popülaritesini artırmak için birçok öğe sunar. Doyurucu Tavuk, Motosiklet ve Beğeniler, diğer oyunculara popülerlik kazandıran popüler öğelerdir. Futbol Kullanma Kodu, kişi başına 400 Popülerliği artırabilen nadir bir öğedir. Bu öğeyi bir kullanma kodu olmadan elde etmek zor. En son Popülerlik kodunu kontrol edin ve bu eşyayı pubgmobilehaberleri.net ile buradan ücretsiz olarak edinin.

PUBG Mobile'da En Son Popülerlik Kodunu Kullanma (2022)

PUBG Mobile kullanım kodları her zaman çok beklenir. Bu kodlar, oyunculara ücretsiz olarak birçok özel ödül getiriyor. Kısa süre önce PUBG Mobile, oyuncular için yeni bir Futbol kullanma kodu yayınladı. Bu eşya diğer oyunculara verilebilir ve popülaritelerini 400 puan artırabilir. Bu, Haziran ayındaki en son ve en son PUBG Mobile Redeem kodu olabilir.

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Sınırsız (2022)

Haziran ayı görünümleri ve kıyafetleri için kullanma kodlarını almak için muhtemelen beklemeniz gerekir. Ama şimdi, bu Futbolu PUBG Mobile kullanma kodunu ücretsiz olarak alabilirsiniz. PUBG Mobile Football eşyası almak için PUBG Mobile Redeem Center'a gidin. Ardından, karakter kimliğinizi girin. Ayrıca cihazınızda PUBG Mobile oyununu açabilir, profil bölümüne gidebilir ve kimliği kopyalayabilirsiniz.

PUBG Mobile Popülerlik Kodu Sınırsız (2022)

Ardından, Kullanım Merkezine geri dönün ve Kimliği Karakter Kimliği kutusuna yapıştırın. Ardından, popülerlik kodunu girin: BBVNZBZ4M9 ve verilen doğrulama kodunu. Son olarak, Kullan düğmesine dokunun. Hediye oyun içi posta kutunuza gönderilecektir. Oyuna geri dönüyorsunuz ve ödülü postayla talep ediyorsunuz. Kullanma kodu yalnızca sınırlı sayıda oyuncuya bu öğeyi verir. Yani acele etmeniz gereken bu kodun süresi dolacak.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top