PUBG Mobile Redeem Code 30 Mart 2022

 PUBG Mobile Redeem Code 30 Mart 2022 Ücretsiz Ödül Kodları: Bir PUBG kullanma kodu, PUBG oyununda silah kaplamaları, kostümler, ganimet arabaları ve diğer öğeler gibi özel ve premium öğeleri satın almak için kullanılabilecek harflerden ve sayılardan oluşan bir koddur. kuruş. Bu kod, PUBG oyununda bir düşüş olduğu ve ücretsiz ateş oyununun daha fazla oynandığı için sadece bir kez kullanılabilir, ancak şirket, gençleri konumlarını yeniden kazanmak için bir kez daha çekmek için bu tür itfa ve hediye kodları sunmaktadır. PUBG kullanma kodları bir süre sonra sona ereceğinden, kodları kullanma ücretsizdir, bu nedenle hemen kullanma kodunu kullanın. Süre sonunda bu kodu kullan anahtarı bir kez kullanıldığı için geçersiz olacaktır, aynı kodu tekrar kullanamazsınız.PUBG Mobil Redeem Kodu Bugün Kullan 30 Mart 2022

PUBG Mobile Redeem Code, oyuncuların para harcamadan ödül ve hediye olarak alabilecekleri şeylerdir. Oyuncular silah kaplamaları, ücretsiz havai fişekler, karakter kaplamaları, şahinler, altın tavalar, ganimet kutuları ve daha fazlasını ücretsiz olarak almak için kodları kullanabilirler. Oyuncuların kodları kullanarak ödülleri toplamak için, ödeme koduyla birlikte karakter kimliklerine de ihtiyaçları vardır. PUBG mobil oyununun popülaritesinin önemli bir nedeni, gerçek zamanlı oyun deneyimi ve oyun içi etkinliklere katılmasıdır.


Çekici giysiler, silah kaplamaları, yağma kartları ama tüm bunlar ödenir, bu da bunun için para ödenmesi gerektiği anlamına gelir. Herkes bunu para ödeyerek satın alamaz ve bu nedenle Krafton, oyuncunun oyundaki tüm bu çekici şeyleri elde etmek için kullanabileceği bazı kullanma kodları yarattı. PUBG Mobile Redeem Code 30 Mart 2022 hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu makaleyi tamamen okuyun.


PUBG kodunu bugün kullan 30 Mart 2022


Redeem CodeReward
DKJU10GTDSM2100 Silver Fragments
DKJU8LMBPY Free Silver Fragments
UCBYSD800 800 UC
MIDASBUYfree rename card & room card
EKJONARKJO Unlimited M821 Gun Skins
BBKTZEZET8 PUBG Operation Leo Set Legendary Outfit
BBVNZBZ8M10 Free PUBG Football & Chicken Popularity
BBKVZBZ8FW 8 Red Tea Popularity
BBKRZBZBF108 Free PUBG Cannon Popularity
BAPPZBZXF8UMP-88 Gun Skin

PUBG Redeem Code Godzilla Vs Kong

Son zamanlarda PUBG Mobile, Godzilla vs Kong güncellemesini getirdi ve oyuncular buna bayıldı. Bu güncellemede Godzilla vs Kong Redeem kodları kullanılarak alınabilecek çeşitli ödüller var. Aşağıda Kong VS Godzilla için PUBG Mobile kullanma kodlarını sağladık.

  • Code 2: GODZILLAKONG
  • Code 2: GODZILLAVSKONG
  • Code 8: MAY1PUBGMOBILE
  • Code 8: MONSTERDETECTED
  • Code 8: TITANSLASTSTAND

Midasbuy PUBG Redeem Code bugün

Midasbuy, PUBG tarafından oyun içi satın alma öğelerini PUBG kullanıcılarına satma yetkisine sahiptir. Midasbuy kullanma kodları, PUBG Mobil kodlarından farklıdır. UC'leri doğrudan hesabınıza satın almak için Midasbuy'u kullanabilirsiniz.

Midasbuy PUBG kullanma kodu, Midasbuy web sitesinde ödeme sırasında kullanılabilir. Bu kodu kullanarak Midasbuy web sitesinden her şeyi satın alabilirsiniz.

PUBG Glaciar Skin Redeem Codes

M821, PUBG mobil oyununda en beğenilen ve beğenilen silahtır ve kullanıcılar onu süslemeyi sever. M821'in Glaciar kaplaması gerçekten harika ve her oyuncu M821 sakız kaplamasını Glaciar kaplamasıyla güncellemek istiyor. Bu görünümü, kullanma kodunu kullanarak ve ayrıca doğrudan oyunun kendisine para harcayarak elde edebilirsiniz.

To Top