PUBG Mobile x Warframe işbirliği: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

 PUBG Mobile x Warframe işbirliği: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

PUBG Mobile x Warframe işbirliği: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

PUBG Mobile , mobil oyun pazarındaki en büyük markalardan biri olarak kendini kanıtlamıştır. Battle Royale türünden gelen oyun, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanıyor ve bu da oyunun e-spor senaryosunun yükselmesine neden oluyor.

Krafton Inc. ve Tencent Games tarafından geliştirilen oyun, oyuncuların Battle Royale deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için çeşitli etkinlikler sunuyor. Ancak, son birkaç ayda oyunda ortaya çıkan bu olayların çoğu, oyunun çeşitli alanlardan popüler markalarla yaptığı işbirliğinden kaynaklandı.

Popüler video oyunu Warframe, işbirliklerine yeni eklenen bir oyundur.

PUBG Mobile'ın Warframe ile yaptığı son işbirliğinden neler beklenebilir?

Bugün erken saatlerde PUBG Mobile, popüler bir video oyunu Warframe ile işbirliğini duyurmak için resmi Instagram ve Twitter hesaplarına gitti. Duyuruya herhangi bir teaser veya fragman videosu eklenmemiş olsa da, işbirliği haberi oyun camiasını heyecanlandırdı.

PUBG Mobile x Warframe işbirliği: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey

Warframe ile yapılan işbirliği, oyunun hızlı bir şekilde art arda dördüncü işbirliğidir. Arcane ile yapılan işbirliği, Mirror World modunun 2021'de tanıtımına tanık olurken, Marvel'in Spider-Man serisi ve devam eden 1.8 güncellemesindeki popüler Japon manga serisi ile yapılan işbirlikleri büyük başarı elde etti.

Panic Button oyunları tarafından geliştirilen ve Digital Extremes tarafından yayınlanan Warframe, PC, Xbox 360 ve Playstation'da oynayan oyuncular için mevcut olan popüler bir aksiyon oyunudur. Bu işbirliği, dünyanın dört bir yanındaki mobil oyuncuların en sevdikleri savaş alanlarında adım atarken Warframe'in heyecanını yaşamalarına yardımcı olacak.

Oyunun yaklaşan 1.9 güncellemesi (18 Mart'ta yayınlanacak), bugün geliştiriciler tarafından bir Instagram gönderisiyle onaylandı. Bu işbirliği, beklenen olaylar sütununda yer almıyor. Bu nedenle, Warframe ile yapılan işbirliğinin büyük ihtimalle Mayıs ayındaki 1.10 güncellemesinde ortaya çıkabileceği tahmin edilebilir.

Oyuncular, işbirliği başladığında yeni modların ve etkinliklerin PUBG Mobile'a dahil edilmesini bekleyebilirler. Ayrıca, BGMI oynayan Hintli oyuncular, önceki tüm işbirlikleri Battlegrounds Mobile India'da göründüğünden, işbirliğinin bu sürümde tanıtılmasını bekleyebilirler.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski