PUBG Redeem Kod 29 Mart 2022

 PUBG Redeem Code Bugün – 29 Mart 2022 PUBG Mobile Redeem Code yeni Görünüm, UC'ler, Ödüller ve oldukça daha fazlası için test edilebilir. Şu anda PUBG Mobile, şimdiye kadarki en büyük mobil oyunlardan biri ve mutlaka oynamayı seviyoruz. Oyunda Havalı Kıyafetler, Silah Görünümleri ve parasız olmayan öteki ödüller benzer biçimde birçok premium unsur var. Bu şeyleri elde etmek için, onları satın almak için reel para ödemeniz gerekir. Ancak bu tarz şeyleri ücretsiz bir şekilde almanın bir alternatifi var, şu demek oluyor ki bugün PUBG Redeem Code.PUBG Redeem Kod Bugün

Oyunda çeşitli öğeleri satın almak için UC satın almak için para ödemek yerine, PUBG Redeem Codes'u kullanabilir ve oyundaki en yeni kıyafetleri ve silah görünümlerini alabilirsiniz. Bu yazıda, PUBG Mobile kullanma kodunu nasıl ücretsiz alabileceğinizi ve bunları oyun uygulamanızda nasıl kullanabileceğinizi tartışacağız.


Kullanım kodunun ne olduğu, iyi mi kullanılacağı ve %0 çalışan bir PUBG Redemption kodunun nereden alınacağı şeklinde muhtelif bilgilendirici şeyleri öğreneceksiniz. Bu kullanma kodları size efsanevi eşyalar, ifadeler, karakterler ve popülerlik kazandıracak. Bugün bu sayfada size Ücretsiz Royal Pass, M821 görünümleri, kıyafetler, dans filmleri ve ifadeler şeklinde şeyler sağlayacak birden fazla çalışan PUBG Redeem kodu sunuyoruz.PUBG Kullanım Kodu nedir?

Kodları kullanın - adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir oyunda ödeme için kullanılabilirler. PUBG Mobile durumunda, Redeem kodu 25 haneli bir uzun karakter ve rakam tabanlı koddur. Bu kod, oyunda ücretsiz bir şekilde muhtelif ödüller almak için kullanılabilir. PUBG mobile, UCS kullanılarak alınabilecek muhtelif premium öğelere sahiptir. Uygulama içi satın alma öğelerini almak için UC'leri satın almanız gerekir. Kullandığınız kodlar varsa, bu kodları para masraftan premium mamüller almak için kullanabilirsiniz.


PUBG Redeem Code bugün nasıl kullanılır?

PUBG Mobil ödeme kodlarını kullanmak için resmi internet sitesinde PUBG ödeme merkezini ziyaret etmeniz gerekir. Orada, kodunuzu kullanmak için Karakter Kimliğinizi, Kullanım kodunuzu ve Doğrulama kodunuzu girmeniz istenecektir. İşte aynı için adım adım süreç.

Resmi PUBG mobil internet sitesine gidin ve ödeme merkezi bağlantısını tıklayın. Form oluşturacağınız yeni bir sayfa açılacaktır.

PUBG Oyun profilinizden alabileceğiniz karakter kimliğinizi girin.
Şimdi sahip olduğunuz PUBG kullanma kodunu kod kullanma bölümüne girin.
Ardından bir Captcha doğrulama kodu göreceksiniz, Sorulan bölüme doğrulama kodunu girin.
Şimdi sarı renkli “REDEEM” düğmesine tıklayın.

Redeem Code Reward DKJU10GTDSM 2100 Silver Fragments DKJU8LMBPY Free Silver Fragments UCBYSD800 800 UC MIDASBUY free rename card & room card EKJONARKJO Unlimited M821 Gun Skins BBKTZEZET8 PUBG Operation Leo Set Legendary Outfit BBVNZBZ8M10 Free PUBG Football & Chicken Popularity BBKVZBZ8FW 8 Red Tea Popularity BBKRZBZBF10 8 Free PUBG Cannon Popularity BAPPZBZXF8 UMP-88 Gun Skin


PUBG Mobil Kodları Kullan

Kullanım kodlarının süresi zaman içinde dolar ve yeni kodlara ihtiyacınız olacaktır. Web sitemizde %0 çalışan PUBG Mobile Redeem kodlarını güncelliyoruz ve buradan alabilirsiniz.To Top