Resmi Free Fire Advance sunucusu OB33 sürüm APK'sini kolay adımlarla nasıl indirebilirim?

 Resmi Free Fire Advance sunucusu OB33 sürüm APK'sini kolay adımlarla nasıl indirebilirim?

Resmi Free Fire Advance sunucusu OB33 sürüm APK'sini kolay adımlarla nasıl indirebilirim?

Garena, birkaç ayda bir, oyunun farklı yönlerini dengeleyen, yeni özellikler sağlayan ve mevcut olanları iyileştiren düzenli Free Fire güncellemeleri yayınlar. Bir sonraki büyük güncellemenin yayınlanmasına sadece birkaç gün kaldı: OB33.

Ancak, yamanın yayınlanmasından önce, yeni özellikleri test etmek ve geri bildirim sağlamak için dünya çapındaki oyunculara özel bir Gelişmiş Sunucu istemcisi yayınlandı. OB33 Advance Server istemcisi açılalı birkaç gün oldu ve önemli gelişmeler topluluğun dikkatini çekti.

Oyuncular, istemciyi resmi web sitesi aracılığıyla indirebilir ve yeni içeriğin keyfini çıkarabilir. Ancak, yalnızca seçilen kullanıcılara sağlanan özel bir Etkinleştirme Koduna ihtiyaçları olacaktır.

Free Fire OB33 Advance Server'ı indirme adımları

APK dosyasını kullanarak Free Fire OB33 Advance Server'ı kurmak zor değil çünkü geliştiriciler resmi web sitesinde sağladı. İstemciyi indirme ve yükleme adımları aşağıdaki gibidir:

Adım 1: Advance Server web sitesine erişmeli ve kayıt için kullanılan hesapla oturum açmalısınız.

Henüz kaydolmadıysanız, aynısını Facebook veya Google'ı kullanarak yapmanız gerekebilir. Kayıt sırasında forma gerekli tüm bilgileri girmelisiniz.

Adım 2: Dosyayı almak için APK indirme düğmesine basmalısınız.

Adım 3: Free Fire OB33 Advance Server APK indirme işlemi tamamlandıktan sonra, daha önce yapılmadıysa cihazınızda Bilinmeyen Kaynaktan Yükle seçeneğini açmanız gerekir. Ardından, cihazınızda APK'yi bulun ve yükleyin.

Adım 4: Advance Server istemcisini açmalı ve bir misafir hesabı oluşturmalısınız. Ardından, Aktivasyon Kodunu girmeniz istenecektir.

Bu, yalnızca sınırlı sayıda kullanıcıyı barındırabileceğinden, yalnızca koda sahip olanlar, özellikleri sürümden önce test edebilir. Oyuncuların bunu almasının tek yolu kayıt olmaktır.

Adım 5: Aktivasyon Kodunu girdikten sonra client'a ulaşmak için tamam butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Yeni Gelişmiş Sunucu özellikleri

Gelişmiş Sunucu, karakterlerden silahlara, bağlantı sistemine ve daha fazlasına uzanan, oyuncuların keyfini çıkarabileceği birçok yeni özellik içerir. Ek olarak, bir avuç yetenek elden geçirildi ve muhtemelen bunları oyunun metalarına geri yüklemek için güncellemeye taşınacak.

Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top