Strangers of Paradise: Final Fantasy Origin Çıkış Süresi

Strangers of Paradise: Final Fantasy Origin Çıkış Süresi

Strangers of Paradise: Final Fantasy Origin Çıkış Süresi

Strangers of Paradise Final Fantasy Origin (Tanrım, bu isim bir ağız dolusu) uzun bir beklenti döneminden sonra nihayet birkaç gün içinde çıkıyor. Oyun, son derece zor ve eleştirmenlerce beğenilen Nioh serisinin yanı sıra sevilen Hack-and-slash Ninja Gaiden serisinin arkasındaki geliştiriciler Team Ninja tarafından geliştirilmiştir.

Final Fantasy Origin'in çıkış tarihi Square Enix tarafından doğrulandı. Oyun zaten 3 günlük erken erişimle ön sipariş veren oyuncular için çıkmış olsa da, oyun nihayet 18 Mart'ta halka açılacak.

Strangers of Paradise Çıkış Zamanı:

Final Fantasy Origin'in çıkış zamanını merak ediyorsanız, oyun tüm platformlarda yerel saat diliminizde gece yarısı başlayacak! Oyunu ön sipariş verirseniz, oyunu 18 Mart'taki lansmanından hemen önce de oynayabilirsiniz çünkü oyunu konsollarda ön sipariş veren oyuncular 3 günlük erken erişim elde ederken, oyunu Epic Games Store üzerinden satın alan oyuncular ise 1 günlük erken erişim elde edin.

Strangers of Paradise: Final Fantasy Origin 18 Mart'ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Epic Games Store için ve Strangers of Paradise: Final Fantasy Origin hakkında daha fazla bilgi için çıkıyor
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top