Sürgün Şövalyesi Halberd +8, Elden Ring'in başlarında nasıl elde edilir

Sürgün Şövalyesi Halberd +8, Elden Ring'in başlarında nasıl elde edilir

Sürgün Şövalyesi Halberd +8, Elden Ring'in başlarında nasıl elde edilir

Elden Ring'de seçilebilecek çok sayıda silah var . Kişinin yapısına ve yaratmaya çalıştığı karaktere bağlı olarak, Aradaki Topraklar çok şey sunar ve Kararmış, olmak istedikleri herkes olabilir.

Katanalardan asalara, hançerlere ve pençelere, FromSoftware'in en yeni RPG'sinde herkes için bir şeyler var. Daha kaliteli bir yapı (hem Mukavemet hem de Dex'i ölçeklendiren) arayan oyuncular, oyunun başlarında çok kolay bir şekilde elde edilebilecek belirli bir silaha bakıyor gibi görünüyor.

Banished Knight's Halberd +8, erkenden kolayca elde edilebildiği ve oyunculara hala Limgrave'i keşfederken sunduğu yüksek miktarda hasar ve kalabalık kontrolü sağladığı için yavaş yavaş kalabalıkların favorisi haline geldi.

Silah, açılış haritasının daha zor alanlarını keşfetmeyi inanılmaz derecede kolaylaştırıyor ve zindanları anında temizlemeye yardımcı olabilir. Bu nedenle, bugünün kılavuzu, kaliteli bir yapı arayan ve Limgrave ve Weeping Peninsula'nın üstesinden gelmek zorunda olduğu her şeyi çok daha kolay bir şekilde geçirmek isteyen oyunculara yardımcı olmaya çalışacak.

Elden Ring'de Banished Knight Halberd +8'i elde etmek

Elden Ring oyuncuları, Banished Knight Halberd +8'i üç özel yolla elde edebilecekler. Bununla birlikte, oyuncuların silahı çok erken almalarına izin veren yalnızca ilk iki yöntem, üçüncüsü bir NPC görev dizisini tamamlamalarını gerektiriyor.

1) Stormveil Kalesi'nde Sürülmüş Şövalyeleri Öldürmek ve RNG için dua etmek

Halberd'i oyuna dahil etmenin ilk yollarından biri, Margit'i yendikten hemen sonra Stormveil Kalesi'ne kadar seyahat etmektir. Bölgede silahı taşıyan birçok Sürgün Şövalyesi olacak ve oyuncular eşya düşene kadar onları tekrar tekrar öldürmeyi seçebilirler.

Bu yöntem büyük ölçüde RNG'ye (rastgele sayı üretimi) dayanır ve eğer Kararmış şanslıysa, ilk birkaç karşılaşmada silahı ele geçirebilecekler veya düşene kadar önemli bir süre denemeleri gerekebilir.

Daha yüksek bir Arcane statüsüne sahip olmak sürece yardımcı olabilir, ancak oyuncular yine de Şövalyeleri tekrar tekrar öldürmek zorunda kalacaklar.

2) Edgar'ı hala Mourne Kalesi'ndeyken öldürmek

Düşmeyi garanti eden ikinci yöntem, Elden Ring oyuncularına, Irina'nın görev serisini bitirmek istiyorlarsa, tercih etmeleri tavsiye edilen bir şey değildir. Anne, Ağlayan Yarımada'daki Mourne Kalesi'nde Irina'nın babası olan NPC Edgar'ı öldürmeye zorlar ve böylece silahı bir damla olarak elde eder.

Oyuncular, Ağlayan Yarımada'yı Limgrave'e bağlayan köprünün yakınında Irina ile konuştuktan sonra, doğrudan güneyde bulunan Mourne Kalesi'ne yönelmeli ve burada Edgar'ı kalenin kuzeybatı kulesinin tepesinde bulacaklar.

İlk başta, Castle Morne dolambaçlı bir bulmaca gibi gelebilir, ancak oyuncuların kendilerini bu yere alıştırmaları ve sonunda NPC'ye gitmeleri uzun sürmeyecektir. Onu orada öldürmek, oyunculara otomatik olarak Banished Knight Halberd +8 kazandıracak.

3) İşgalci Edgar'ı öldürmek

Silahı almanın son yolu, oyuncuların önce Irina'nın görev serisini tamamlamalarına ve ardından Elden Ring'deki batı Liurnia'da Erdtree'nin kuzeyinde bulunan Ravenger's Shack'e gitmelerine bağlıdır.

Oyuncuların Grafted Blade Greatsword'ün değerli silahının yanlış ellere düşmesine izin vermediği Castle Mourne'daki hedefi tamamladıktan sonra, Irina'nın ölü ve Edgar'ın onun için yas tuttuğunu ve intikam sözü vererek görev serisini tamamlayacaklar.

Oradan, oyuncular ya Stormveil Kalesi'nde savaşmalı ya da Liurnia of the Lake'e ulaşmak için etrafında gezinmeli ve ardından Ranvenger's Shack'e gitmelidir. Bir kez orada, Kararmışlar, sürgün edilmiş Knight's Halberd +8'i almak için yenmeleri gereken intikamcı bir ruh olarak Edgar tarafından işgal edilecektir.

Yorumlar

TechGameX.Net Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski