Tank Motoru Thomas şimdi Elden Ring'de

 Tank Motoru Thomas şimdi Elden Ring'de

Tank Motoru Thomas şimdi Elden Ring'de


Yeni bir mod, uzun süredir devam eden geleneği canlı tutuyor.

Tank Motoru Thomas'ın nesi var? Sırıtan, şaşkın bakışlı lokomotif her yerde: Monster Hunter: World, Kingdom Hearts 3, Fallout 4, Resident Evil 2, cehennem, Valheim'da bile. Ve şimdi, yeni Tree Sentinel Thomas Mod'un izniyle, Elden Ring'deki kaçınılmaz yerini aldı.


Bir Ağaç Nöbetçisi, Elden Ring'de oyunun çok başlarında ortaya çıkan isteğe bağlı bir patrondur - neredeyse dünyaya adım attığınız anda bir tane görebilirsiniz. Ve onları gözden kaçırmak zor: Onlar büyük, zırhlı atlara binen büyük, zırhlı insansılar ve Sentinels'in büyük çerçeveleriyle karşılaştırıldığında bile orantısız şekilde büyük olan kalkanları ve savaş baltalarını paketliyorlar. Başka bir deyişle, en azından onlarla ilk karşılaştığınızda açıkça göz korkutucu.


Bu mod, Sentinel'in güçlü atını gülümseyen, geniş gözlü Thomas ile değiştirerek bu avantajı biraz alıyor. Bir at gibi hareket ediyor, bir at gibi geliyor, ama o mavi ve kırmızı boya işinde ya da o ölü gözler ve rictus sırıtışında yanılmak yok. Ancak yukarıdaki test videosuna göre, Thomas muamelesini gören sadece Sentinel'in atı değil: Thomas'a da bineceksin! Eğer senin işin buysa, yani.


Bu modun dezavantajı, kurulumunun çoğundan daha karmaşık olmasıdır. DLL dosyalarını yalnızca "mods" klasörüne bırakmak (ve çevrimdışı oynadığınızdan emin olmak) yerine, paketinden çıkarmak ve oyunu yamalamak için UXM'nin modifiye edilmiş bir sürümünü kullanarak oyununuzu paketinden çıkarmanız ve ardından Thomas modunu açmanız gerekir. Elden Ring klasörüne arşivleyin. Açıkçası, almaya hazır olduğumdan çok daha fazla.


Dürüst olmak gerekirse, düz bir DLL düşüşü olsa bile, tam zamanlı çalışan bu modla oynamak isteyeceğimi sanmıyorum. Thomas sevimli, ama adamım, çatışıyor. Ve ben küçük adamın alnına yaralı bir demir bıçak gömen adam olmak istiyor muyum? sanmıyorum. Buna vicdanımda ihtiyacım yok.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top