Tüm bölgeler için Genshin Impact 2.6 yamasının çıkış tarihi, saati ve afişleri

Tüm bölgeler için Genshin Impact 2.6 yamasının çıkış tarihi, saati ve afişleri

Tüm bölgeler için Genshin Impact 2.6 yamasının çıkış tarihi, saati ve afişleri

Genshin Impact 2.6'ya sadece birkaç hafta kaldı ve oyuncular sonunda Kamisato Ayato ve Venti gibi güçlü karakterleri çağırma fırsatına sahip olacaklar. Yeni bölgeler, görevler ve etkinlikler de dahil olmak üzere tonlarca içerik piyasaya sürüleceğinden, bu güncelleme oyunculara yeni deneyimler ve yolculuklar getirecek gibi görünüyor.

Bu güncellemede, oyunun şimdiye kadarki en heyecan verici hikaye olaylarından bazılarının yanı sıra keşfedilecek devasa yeni bir alanla birlikte dört gözle bekleyecek çok şey var. Oyuncular, bu güncellemenin ne zaman yayınlanacağını, gelecek afişler ve daha fazlasını öğrenebilirler.

Genshin Impact 2.6: Çıkış tarihi ve daha fazla bilgi açıkland

Genshin Impact 2.6 kısa süre önce oyuncuların güncelleme hakkında tonlarca yeni bilginin ortaya çıkmasını bekleyebilecekleri resmi canlı yayınını duyurdu. Kamisato Ayato ve Ayaka, canlı yayın sırasında görünerek hayranlara 2.6 güncellemesinin yaklaşan içeriği boyunca rehberlik edecek.

Güncellemenin 30 Mart'ta başlamasıyla birlikte, oyuncuların bu yeni genişleme paketini oynamaya başlamak için daha fazla beklemeleri gerekmeyecek.

Sızıntı yapanlar, Genshin Impact 2.6'nın ilk yarısında gelecek olan afişleri açıkladı ve harika görünüyorlar. Oyuncular hem Hydro 5 yıldızlı kılıç ustası Kamisato Ayato hem de 5 yıldızlı Anemo Archon Venti için dilek dileme yeteneğine sahip olacaklar . Bu karakterlerin her ikisi de bir takıma çok şey sağlamaya çalışıyor, Ayato daha çok DPS odaklı bir rol üstlenirken Venti'nin muazzam destek yetenekleri var. Her ikisi de harika bir 5 yıldızlı silah pankartı ile birlikte gelecekler.

Bu afiş, Ayato'nun özel silahı , Normal Saldırı hasarını artırabilen 5 yıldızlı bir kılıç olan Haran Geppaku Futsu'yu içerecek. Ayato için bir Kritik Oranı alt özelliği ve harika bir pasifi vardır, bu da onu harika bir seçim haline getirir.

Silah afişi ayrıca Venti'nin kullanması için Elegy for the End adı verilen 5 yıldızlı bir yay içerecek. Bu silah, çılgın miktarda Elemental Ustalık ve Enerji Doldurması sağlayarak Venti'nin muhteşem Elemental Patlaması için harikadır.

Güncelleme ne zaman yayınlanıyor?

Bu güncelleme olağan programı takip ederse, oyuncular 30 Mart'ta saat 22:00 EST'de düşmesini bekleyebilirler. Bu, bakımın muhtemelen 17:00 EST'de başlayacağı ve oyunculara yeni güncellemeye hazırlanmaları için bolca zaman vereceği anlamına geliyor.

Bu güncelleme bir sürü yeni içerik getirecek gibi göründüğü için hayranlar bu fırsatı kaçırmak istemeyecekler. Dünyanın dört bir yanındaki Gezginler için bazı dönüşümler şunlardır:
  • 10:00 pm Doğu Standart Saati
  • 19:00 Pasifik Standart Saati
  • 10:00 Çin Standart Saati
  • 07:30 Hint Standart Saati
  • 02:00 İngiliz Yaz Saati
Hayranlar, özellikle değişken uzunluktaki güncelleme bakımı ile bu sürelerin değişebileceğinin farkında olmalıdır.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top