Tunicte nasıl seviye atlanır?

 Tunicte nasıl seviye atlanır?

Tunicte nasıl seviye atlanır?

Tunic'te nasıl seviye atlanacağını bilmek ister misin?, Tunic dünyasını keşfederken, tilki kahramanınızın seviyesini yükseltmek için kullanabileceğiniz bol miktarda para bulacaksınız. Ancak, Tunic'te nasıl seviye atlayacağınız hemen belli değil, bu da Garden Knight ve Siege Engine gibi zorlu patronlarla karşılaştığınızda sizi biraz düşük seviyeli bırakabilir .

Bu kılavuzda, karakterinizi geliştirebilmeniz ve daha da güçlenebilmeniz için Tunic'te nasıl seviye atlayacağınızı açıklayacağız.

Tunicte nasıl seviye atlanır

Aşağıda nasıl seviye atlayacağınızı ayrıntılı olarak ele alacağız, ancak bu mekaniği maceranız sırasında doğal olarak öğrenebilirsiniz. Seviye atlamayı açıklayan kılavuz sayfasını bulmak istiyorsanız, bunu Tunic'teki feneri bulmak için keşfetmeniz gereken Kuyu girişinde bulacaksınız .

Bunun dışında, daha fazla ayrıntıya girelim. Tunic'te seviye atlayabileceğiniz 6 istatistik vardır ve bunların her birinde, keşfederken bulacağınız ilgili bir yükseltme öğesi bulunur:
  • Saldırı (diş)
  • Savunma (tilki bebek)
  • Sağlık Puanları (çiçek)
  • İksir (preslenmiş yapraklar)
  • Dayanıklılık Puanları (yaprak)
  • Sihirli Noktalar (mavi mantar)
Bu istatistikleri yükseltmek sizi daha güçlü yapacak, maksimum sağlığınızı, dayanıklılığınızı ve mananızı artıracak ve hatta iyileştirme iksirlerinizin gücünü artıracaktır. Yükseltme öğeleri, maceranız boyunca hazine sandıklarında bulunur, bu nedenle keşfederken her köşeyi ve kıvrıklığı aradığınızdan emin olun.

Gerekli öğeye sahip olduğunuzda, bir kaydetme noktası tapınağına gidin. Dinlenmek için genellikle A düğmesiyle etkileşime girerken, şimdilik bunu atlayabilirsiniz. Bunun yerine, kaydetme noktasına yaklaşın ve envanterinizi açmak için LB'ye basın. Envanter ekranının sağ tarafında, sahip olduğunuz yükseltme öğelerini göreceksiniz. Yükseltme öğesine ilerleyin ve yükseltmek için seçin.

Her yükseltme yaptığınızda, yükseltme öğesini kaybedersiniz ve artan miktarda para harcarsınız. İlk birkaç seviyenizi alırken maliyet oldukça düşük olsa da, yükseltme başına yüzlerce puan olacak şekilde hızla büyür.

Neyse ki, Tunic'in dünyasındaki düşmanları öldürerek her zaman daha fazla para kazanabilirsiniz. Her dinlendiğinizde düşmanlar sıfırlanacak, böylece sadece bir kaydetme noktasında dinlenerek ve yakındaki düşmanları öldürerek sonsuz miktarda para toplayabilirsiniz.
Teknoloji ve Oyun Sever!

Editör

To Top