4 Nisan 2022 için NYT bulmacalarının cevapları

 4 Nisan 2022 için bugünün NYT bulmaca cevaplarının tam listesine sahibiz.

New York Times Crossword , New York Times'ta ve resmi web sitesinde yayınlanan günlük bir bulmacadır. Standart günlük bulmaca ızgarası genellikle 15'e 15 karedir, Pazar bulmacası ise biraz daha büyüktür ve 21'e 21 karedir. Bulmaca hafta boyunca giderek daha zor hale geliyor. 4 Nisan 2022 NYT bulmacasının tüm cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

4 Nisan 2022 için NYT bulmacalarının cevapları

Aşağıda bugünün New York Times bulmacasının tüm cevapları var. Tam cevabı görmek için ipuçlarından herhangi birine tıklayabilirsiniz. Bir ipucuna takılıp kalırsanız her gün tekrar kontrol edin ve kılavuzun geri kalanını tamamlayabilmeniz için yanıtta size yardımcı olacağız. Bugünün Pazartesi tablosu Derek J. Angell'a ait ve Will Shortz tarafından düzenlendi.Bir yandan bir yan

Aşağı

Bunlar, 4 Nisan 2022 için NYT bulmacalarının cevapları. Yardıma ihtiyacınız olursa daha fazla yanıt için yarın tekrar kontrol edin! Daha fazla ipucu ve cevap için bulmaca bölümümüzü ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca daha fazla alıştırma için NYT Mini Cevaplarına göz atmanızı öneririz.

To Top