Apex Legends Güvenilir Bilgi Muhbir Shrugtal Cut Sur Yükseltmeleri

Apex Legends'ın en tanınmış veri madencilerinden biri olan Shrugtal, henüz canlı oyuna eklenmemiş bir Rampart tutkunu için dosyalar ortaya çıkardı.

1 Nisan Cuma günü yayınlanan bir tweet'te Shrug , Amped Cover için "nihai kesim" ile sonuçlanmayan ve şu anda canlı oyunda görünmeyen Rampart ile ilgili avantajlar koleksiyonu olduğunu açıkladı. Bazıları bunu efsane için potansiyel bir meraklının eserlerde olduğu anlamına gelirken, diğerleri yayın tarihini not alarak tüm bilgiyi sorguladı.Peki Rampart, Apex Legends'ta kâr amaçlı mı?

Son kesimi yapmayan ve şu anda oyunda olmayan dosyalarda Amped Cover için Rampart güçlendirmeleri:

Bina Başlangıç ​​Sağlığı: 40 -> 120
Üst Kol Kalkanı Uzatma Gecikmesi: 0,25 -> 0,10
Ön Zırh Yerleştirme Süresi: 0,5 -> 0,3
Yerleştirme Gecikmesi: 0,5 -> 0,3

- Shrug (@shrugtal) 1 Nisan 2022

DBLTAP, Respawn Entertainment'ın bu yazının yazıldığı sırada Rampart'ı iyileştirme planları olup olmadığını doğrulayamıyor.

Ancak bu, Shrugtal'ın bilgilerinin yanlış olduğu anlamına gelmez. Tam tersine, aslında, tweetinde ayrıntılı olarak açıklanan faydaları içeren kod parçacıkları , başka bir güvenilir veri madencisi olan KralRindo tarafından onaylandıktan sonra, gönderisinden yarım saat sonra tur yapıyor Faydaları aşağıdaki gibidir:

Herhangi bir Efsane bir avantaj kullanabilseydi, bu Rampart olurdu, çünkü 12. Sezon itibariyle oyundaki en düşük seçme oranına sahip. Rampart hayranları, gönderiye verilen yanıtların dikkate alınması gereken bir şey olup olmadığı konusunda kesinlikle heyecanlı görünüyor. . Respawn'ın bu değişiklikleri zorlama niyetinde olup olmadığı henüz görülmedi.

To Top