BGMI Bugün Kodu Kullan 6 Nisan 2022 Battleground Mobil kuponu kullan

BGMI Kodunu Bugün Kullan 6 Nisan 2022 Battleground Mobil kupon kodunu bu sayfadan kontrol edebilir ve kopyalayabilirsin.

Battleground Mobile India, hatırlanması gereken büyük bir isim, bu yüzden hayranlar sadece BGMI'yi tercih ediyor. BGMI ön kaydı Mayıs 2021'de başladı ve şimdi oyun 10 Temmuz 2021'de piyasaya sürüldü. Oyuncular profillerini ve PUBG mobile'da kazandıkları ödülleri koruyabilirler Bugün için Battleground Mobile India kullanma kodu buradan kontrol edilebilir.BGMI Bugün Kodu Kullan

Orada BGMI kullanma kodları, Battleground Mobile India oyunu tarafından sunulan çeşitli ödeme ve ödüller için kullanılabilir . Ödüller ve özelliklerle ilgili ayrıntılar BGMI'nin resmi web sitesinde, yani battlegroundsmobileindia.com'da mevcuttur . Eski PUBG oyuncuları, BGMI'nin piyasaya sürülmesinden sonra artık heyecanlı.

BGMI artık Android cihazlar için Google Play Store'da mevcuttur. Uygulamayı indirmek için Play Store uygulamasını cep telefonlarında açmanız gerekir. Bu BGMI Redeem kodları , oyunun kendisinde ödüller, UC ve Gümüş para toplamak için kullanılabilir.

BGMI Kodu Kullan 6 Nisan 2022

Ön kayıt sürecinde yer alanlar ödülleri zaten almış olmalıdır. Ancak BGMI ön kaydına katılmadıysanız , ücretsiz olarak herhangi bir görünüm, ödül ve UC almayacaksınız. Böylece bu tür oyuncular, itfa ve birçok heyecan verici ödül almak için BGMI kullanma kodunu kullanabilir . Bu ödüller yalnızca Battleground Mobile India tarafından belirlenir ve bunları sağlamaktan sorumludurlar.

BGM Redeem kodundan ne alabilirsiniz?

BGMI'da uygulama içi satın alma için kullanılabilen çeşitli özellikler olduğunu bildiğimiz gibi. Bu özellikler UC'ler kullanılarak satın alınabilir ancak UC'yi kendi paranızla satın almanız gerekecektir. Silahlar için yeni görünümler, yeni kıyafetler, araç görünümleri, keşif maskeleri, yeni şapkalar ve BGMI'da olmayanlar var.
To Top