BGMI Bugün Kodu Kullanın 14 Nisan 2022 Battleground Mobile kuponu kullanın

 BGMI Kodunu Bugün Kullan 14 Nisan 2022 Battleground Mobil kupon kodunu bu sayfadan kontrol edebilir ve kopyalayabilirsin. Battleground Mobile India, hatırlanması gereken büyük bir isim, bu yüzden hayranlar sadece BGMI'yi tercih ediyor. BGMI ön kaydı Mayıs 2021'de başladı ve şimdi oyun 10 Temmuz 2021'de piyasaya sürüldü. Oyuncular profillerini ve PUBG mobile'da kazandıkları ödülleri koruyabilirler . Bugün için Battleground Mobile India kullanma kodu buradan kontrol edilebilir.

BGMI Bugün Kodu Kullan

Orada BGMI kullanma kodları, Battleground Mobile India oyunu tarafından sunulan çeşitli ödeme ve ödüller için kullanılabilir . Ödüller ve özelliklerle ilgili ayrıntılar BGMI'nin resmi web sitesinde, yani battlegroundsmobileindia.com'da mevcuttur . Eski PUBG oyuncuları, BGMI'nin piyasaya sürülmesinden sonra artık heyecanlı.BGMI artık Android cihazlar için Google Play Store'da mevcuttur. Uygulamayı indirmek için Play Store uygulamasını cep telefonlarında açmanız gerekir. Bu BGMI Redeem kodları , oyunun kendisinde ödüller, UC ve Gümüş para toplamak için kullanılabilir.

BGMI Kodu Kullan 14 Nisan 2022

Ön kayıt sürecinde yer alanlar ödülleri zaten almış olmalıdır. Ancak BGMI ön kaydına katılmadıysanız , ücretsiz olarak herhangi bir görünüm, ödül ve UC almayacaksınız. Böylece bu tür oyuncular, itfa ve birçok heyecan verici ödül almak için BGMI kullanma kodunu kullanabilir . Bu ödüller yalnızca Battleground Mobile India tarafından belirlenir ve bunları sağlamaktan sorumludurlar.

Sizin için en son kullanım kodlarını bulmak için resmi BGMI portalı yani battlegroundsmobileindia.com ile sürekli iletişim halindeyiz. PUBG'nin yeni sürümünü yani BGMI'yi kurduğunuzda, bazı ekstra özellikler ve kostümler aramaya başlayacaksınız. Bu BGMI kullanma kodları, bunu başarmanıza yardımcı olacaktır.

BGM Redeem kodundan ne alabilirsiniz?

BGMI'da uygulama içi satın alma için kullanılabilen çeşitli özellikler olduğunu bildiğimiz gibi. Bu özellikler UC'ler kullanılarak satın alınabilir ancak UC'yi kendi paranızla satın almanız gerekecektir. Silahlar için yeni görünümler, yeni kıyafetler, araç görünümleri, keşif maskeleri, yeni şapkalar ve BGMI'da olmayanlar var.

Bu özellikleri paranızı kullanarak satın almak istemiyorsanız, bunu BGMI kullanma kodunu kullanarak yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılar, ödüllerde bir BGMI isim değiştirme kartı da alabilir. Kendiniz için ödüller kazanmak için oyunun kendisinde bulunan çeşitli etkinlikleri de oynayabilirsiniz.

Battleground Mobil Hindistan Kodu Kullan

Korelilerin bu oyunu yarattığını ve bu oyunu Hindistan'da geri getirmek için TENCENT ile bağlarını kopardıklarını bildiğimiz gibi. Yapımcılar ön kaydı duyurdu ve milyonlarca kullanıcı zaten buna kaydoldu. Bu kullanıcılar ücretsiz olarak yeni özellikler ve görünümler alacaklar. Ön kayıttan haberdar olmayanlar, bugün Battleground Mobile kullanma kodunu kullanabilirler.

Kullanım kodları düzenli olarak değiştirilmekte ve çevrimiçi olarak yeni kodlar kazanılmaktadır. Bu sayfadaki kullanım kodu listesini her gün güncelliyoruz ve kullanıcılarımızın bunları almasına yardımcı oluyoruz. BGM Redeem kodunu bugün kullanma sürecini aşağıda verilen bölümde öğrenebilirsiniz.

BGMI Kullanım Kodları nasıl kullanılır?

Aşağıda verilen basit işlemi takip ederek bu kullanma kodlarını kullanabilirsiniz.

Resmi Battleground Mobile India - BGMI ödeme merkezini ziyaret edin.

Kullanım merkezi sayfasına ulaştığınızda, BGMI Kimliği, Kodu kullan, Doğrulama kodu gibi sorulan ayrıntıları ve sorulan alana girin.

Tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra, "Kullan" düğmesine tıklayın.

Girdiğiniz ayrıntıları kontrol etmenizin isteneceği bir açılır pencere gösterilecektir.

Ayrıntıları kontrol ettikten sonra, Tamam düğmesine tıklayın, ödülleriniz kısa süre içinde hesabınızda gösterilecektir.

Bunlar, BGMI kullanım kodlarıyla ilgili ayrıntılardır. Şüphelerinizi yorum kutusuna bırakabilir ve diğer oyunculardan cevap bekleyebilirsiniz.

To Top