BGMI Bugün Kodu Kullanın 3 Nisan 2022 Battleground Mobile kuponu kullanın

 BGMI Kodunu Bugün Kullan 3 Nisan 2022 Battleground Mobil kupon kodunu bu sayfadan kontrol edebilir ve kopyalayabilirsin.

Battleground Mobile India, hatırlanması gereken büyük bir isim, bu yüzden hayranlar sadece BGMI'yi tercih ediyor. BGMI ön kaydı Mayıs 2021'de başladı ve şimdi oyun 10 Temmuz 2021'de piyasaya sürüldü. Oyuncular profillerini ve PUBG mobile'da kazandıkları ödülleri koruyabilirler Bugün için Battleground Mobile India kullanma kodu buradan kontrol edilebilir.


BGMI Kodu Kullan 3 Nisan 2022

Ön kayıt sürecinde yer alanlar ödülleri zaten almış olmalıdır. Ancak BGMI ön kaydına katılmadıysanız , ücretsiz olarak herhangi bir görünüm, ödül ve UC almayacaksınız. Böylece bu tür oyuncular, itfa ve birçok heyecan verici ödül almak için BGMI kullanma kodunu kullanabilir . Bu ödüller yalnızca Battleground Mobile India tarafından belirlenir ve bunları sağlamaktan sorumludurlar.BGM Redeem kodundan ne alabilirsiniz?

BGMI'da uygulama içi satın alma için kullanılabilen çeşitli özellikler olduğunu bildiğimiz gibi. Bu özellikler UC'ler kullanılarak satın alınabilir ancak UC'yi kendi paranızla satın almanız gerekecektir. Silahlar için yeni görünümler, yeni kıyafetler, araç görünümleri, keşif maskeleri, yeni şapkalar ve BGMI'da olmayanlar var.

BGMI Kullanım Kodları nasıl kullanılır?

Aşağıda verilen basit işlemi takip ederek bu kullanma kodlarını kullanabilirsiniz.

  • Resmi Battleground Mobile India - BGMI ödeme merkezini ziyaret edin.
  • Kullanım merkezi sayfasına ulaştığınızda, BGMI Kimliği, Kodu kullan, Doğrulama kodu gibi sorulan ayrıntıları ve sorulan alana girin.
  • Tüm bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra, "Kullan" düğmesine tıklayın.
  • Girdiğiniz ayrıntıları kontrol etmenizin isteneceği bir açılır pencere gösterilecektir.
  • Ayrıntıları kontrol ettikten sonra, Tamam düğmesine tıklayın, ödülleriniz kısa süre içinde hesabınızda gösterilecektir.

Bunlar, BGMI kullanım kodlarıyla ilgili ayrıntılardır. Şüphelerinizi yorum kutusuna bırakabilir ve diğer oyunculardan cevap bekleyebilirsiniz.

To Top