Call of Duty: Modern Warfare 2 Sızıntısı 30 Nisan'ı Açıkladı

Modern Warfare 2, 2022'nin en çok beklenen oyunlarından biri ve 30 Nisan'da daha fazlasını öğreniyor olabiliriz.
Call of Duty Vanguard ile hayal kırıklığı yaratan birkaç ayın ardından Modern Warfare 2, birçok oyuncu için tünelin sonundaki ışık. Modern Warfare 2019, Call of Duty'nin forma dönüşüydü ve herkes Infinity Ward'ın oyununun hayranı olmasa da, franchise üzerindeki etkisi inkar edilemez.

Şimdi, Modern Warfare 2, oyun tarihinin en kötü saklanan sırrıdır. Oyun henüz resmi bir açıklama yapmasa da Activision, Infinity Ward'ın 2022 için Modern Warfare'in yeni bir devamı üzerinde çalıştığını doğruluyor .

Ayrıca Warzone 2, Modern Warfare'in devamı ile birlikte düşecek ve hayranlara yeni bir Battle Royale deneyimi sunacak.

Ve belki de en ilginç olanı , 2023'te Call of Duty ana hat sürümü olmayacak ! MW2'nin umduğumuz her şey olduğunu ummalıyız, çünkü 2 yıldır buna takılıp kaldık.

30 Nisan'da Modern Warfare 2 için Açıklama Geliyor mu?

Şimdi, MW2 için yeni bir sızıntı, 30 Nisan'da bir Call of Duty açıklaması alabileceğimizi ortaya koyuyor.

Modern Warfare 2'nin bu yıl içinde vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyorsanız, ayın son gününde gözlerinizi dört açın.

Sonuçta, sızıntı yapan RalphsValve, 30 Nisan'da bir açıklamanın geleceğini ima ediyor - ancak oyunun tanıtımı olmayacak. Sızıntıya göre, resmi MW2 açıklaması hala Mayıs ayında geliyor, ancak daha önce başka bir şey düşüyor gibi görünüyor.

Şifreli yeni bir tweet'te RalphsValve, bu ayın son gününde gelen bazı Modern Warfare 2 içerikleri için geri sayım yapıyor. Tabii bunun şimdilik bir tutam tuzla alınması gerekiyor.

Geçmişte bu sızıntı, MW2'ye gelen Rainbow Six Siege-esque modunun da taklidini yapmıştı .

Ayrıca Modern Warfare 2'nin DLC olarak her zamankinden daha fazla yeniden düzenlenmiş harita içereceğini iddia ettiler. Hangi MW2 haritalarının oyuna geri döneceğini merak ediyorsanız , sızıntı yapan kişi bazı popüler eklemeler bile yapıyor!

Şu anda, RalphsValve'in bir sızıntı olarak ne kadar güvenilir olduğundan emin olamayız . Ancak şimdiye kadar birçok iddia olduğu için kararımızı vermeden önce 30 Nisan'a kadar beklememiz gerekecek.
To Top