Cat Cafe Manager'da Daha Fazla Kedi Nasıl Sahiplenir

 Cat Cafe Manager'da restoranınızı doldurmak için yeni kediler almazsınız. Bunun yerine başıboş hayvanları sahiplenmelisiniz, ancak onları toplamak düşündüğünüzden çok daha zor. Bu kılavuz, kedi kafesini dolu tutmak için daha fazla kedinin nasıl elde edileceğini açıklar.Yeni kedileri nereden buluyorsun?

Yeni kediler almadan önce onlarla arkadaş olmanız gerekir. Bunu yapmak için kedi kafesinin yanındaki kaseyi yiyecekle doldurmalı ve en yakın sokak kedileri görünene kadar beklemelisiniz. Bunu yaptıklarında, bu kedileri evcilleştirmeniz için bir uyarı belirecektir. Onları evcilleştirmek için etkileşim düğmesini basılı tutarsanız, yeni bir ekrana yönlendirileceksiniz.

Bu yeni ekranda, geride bıraktığınız mamayı yemek için ortaya çıkan üç kediyi görebilirsiniz. Özelliklerine bakmak ve kafenizde ne tür bir kediye sahip olmak istediğinize karar vermek için bu fırsatı kullanın. Daha sonra seçiminizi yaptığınızda kediyi sevebilirsiniz. Bu kediyi sahiplenme şansınızı yakalamadan önce bu işlemi birkaç gün boyunca birkaç kez tekrarlamanız gerekecek. Bunun nedeni, taşınmadan önce güvenlerini kazanmanız gerektiğidir.

Kafenizde herhangi bir zamanda yalnızca belirli sayıda kedi bulundurabilirsiniz. Yeni becerilerin kilidini açmak için görevleri tamamlayarak bu sayıyı artırabilirsiniz. Ancak, bir kediyi takas etmek ve yerine yenisini almak istiyorsanız, şehre gitmeli ve onu sizden kabul edecek yeni bir sahip bulmalısınız.

To Top