COD Mobile -CODM Kodu Kullan 13 Nisan 2022 Call of Duty Redemption

CODM Redeem Code 13 Nisan 2022 COD Call of Duty Redeem kodları burada. Heyecan verici ödüller almak için COD Mobile kullanma kodunu alın.

PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biri. Oyun, II. Dünya Savaşı planında yaratılmıştır ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. COD Redeem kodları size oyunda premium olan şeyler alabilir.CODM Kodu Kullan

Oyunun geliştiricileri, oyunu zaman zaman yeni özellikler ve ödüllerle yükseltiyor. Son zamanlarda içerik oluşturucular oyunu Call of Duty – Blacks Ops Cold War adlı yeni bir güncelleme ile yükselttiler Her ay, oyunun kendisinde heyecan verici ödüller için kullanılabilecek Yeni COD Mobil kullanım kodları yetkililer tarafından sağlanmaktadır.

13 Nisan 2022 Call of Duty kullanma kodunu arıyor olmalısınız ve biz de size bunları sağlamak için buradayız. Bu COD kullanma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanıyor. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

Bir oyuncu bir oyunu kazandığında, oyundaki jetonları alır. Bunlar Call of Duty Mobile oyununun para birimidir. Bu oyun içi Paraları satın almak istiyorsanız, franchise'a gerçek para ödemeniz gerekecek. COD kullanım kodunun size yardımcı olabileceği yer burasıdır. CODM ödeme kodlarını kullanarak bu paraları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Call of Duty Kullanım Kodları

Kodu KullanEklendi
BMTUZBZXUD250 Haziran 2021
BMRNZBZNKC250 Haziran 2021
BMRCZCZ8CS8 Haziran 2021
BMRMZBZESA2 Mayıs 2021
BLMLZCZH88130 Nisan 2021
BJUOZBZCCP130 Nisan 2021
BKGUZCZ8G813 Nisan 2021

CODM kullanma kodu nasıl kullanılır?

Bu kodları Call of Duty'nin resmi web sitesinden kullanmak için belirli bir süreci izlemeniz gerekecek. Bu adımlar, CODM ödeme sürecinden geçmenize yardımcı olacaktır.

  • Call of Duty oyununuzu mobil cihazınızda açın ve profil bölümüne tıklayın.
  • Sol üst köşedeki Oyuncu Profili bölümünde bulunan UID'yi kopyalayın.


To Top