COD Mobile -CODM Kodu Kullan 6 Nisan 2022 Call of Duty Redemption

CODM Redeem Code 6 Nisan 2022 COD Call of Duty Redeem kodları burada. Heyecan verici ödüller almak için COD Mobile kullanma kodunu alın.

PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biri. Oyun, II. Dünya Savaşı planında yaratılmıştır ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. COD Redeem kodları size oyunda premium olan şeyler alabilir.CODM Kodu Kullan

Oyunun geliştiricileri, oyunu zaman zaman yeni özellikler ve ödüllerle yükseltiyor. Son zamanlarda içerik oluşturucular oyunu Call of Duty – Blacks Ops Cold War adlı yeni bir güncelleme ile yükselttiler Her ay, oyunun kendisinde heyecan verici ödüller için kullanılabilecek Yeni COD Mobil kullanım kodları yetkililer tarafından sağlanmaktadır.

Oyun Infinity Ward tarafından geliştirildi ve bu oyun II. Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra bir hit oldu ve Infinity Ward her ay yeni değişiklikler yapıyor. Yetkililer, Call of Duty Redeem code, COD Mobile redeem code ve CODM redeem code gibi birçok isimle aranan kullanım kodlarını yayınlamaya devam ediyor.

6 Nisan 2022 Call of Duty kullanma kodunu arıyor olmalısınız ve biz de size bunları sağlamak için buradayız. Bu COD kullanma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanıyor. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

Call of Duty Kodlarını Kullan

Kodu KullanEklendi
BMTUZBZXUD250 Haziran 2021
BMRNZBZNKC250 Haziran 2021
BMRCZCZ8CS8 Haziran 2021
BMRMZBZESA2 Mayıs 2021
BLMLZCZH8860 Nisan 2021
BJUOZBZCCP60 Nisan 2021
BKGUZCZ8G88 Nisan 2021

CODM kullanma kodu nasıl kullanılır?

Bu kodları Call of Duty'nin resmi web sitesinden kullanmak için belirli bir süreci izlemeniz gerekecek. Bu adımlar, CODM ödeme sürecinden geçmenize yardımcı olacaktır.

  • Call of Duty oyununuzu mobil cihazınızda açın ve profil bölümüne tıklayın.
  • Sol üst köşedeki Oyuncu Profili bölümünde bulunan UID'yi kopyalayın.
  • Şimdi bu makalenin sonunda bağlantısı verilen Call of Duty Mobile Redemption Center'ı ziyaret edin.
  • Şimdi daha önce kopyaladığınız UID'nizi girin ve sorulan bölümlerde kodu kullanın.
  • Orada ödüllerini göreceksin, o ödülleri topla.

Yukarıda verilen süreci iyi anladığınızı umuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aşağıdaki kutuya bir yorum bırakın.

To Top