COD Mobile -CODM Kodu Kullan 7 Nisan 2022 Call of Duty Redemption

CODM Redeem Code 7 Nisan 2022 COD Call of Duty Redeem kodları burada.

Heyecan verici ödüller almak için COD Mobile kullanma kodunu alın. PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biri. Oyun, II. Dünya Savaşı planında yaratılmıştır ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. COD Redeem kodları size oyunda premium olan şeyler alabilir.

CODM Kodu Kullan

Oyunun geliştiricileri, oyunu zaman zaman yeni özellikler ve ödüllerle yükseltiyor. Son zamanlarda içerik oluşturucular oyunu Call of Duty – Blacks Ops Cold War adlı yeni bir güncelleme ile yükselttiler . Her ay, oyunun kendisinde heyecan verici ödüller için kullanılabilecek Yeni COD Mobil kullanım kodları yetkililer tarafından sağlanmaktadır.Oyun Infinity Ward tarafından geliştirildi ve bu oyun II. Oyun çıktıktan kısa bir süre sonra bir hit oldu ve Infinity Ward her ay yeni değişiklikler yapıyor. Yetkililer, Call of Duty Redeem code, COD Mobile redeem code ve CODM redeem code gibi birçok isimle aranan kullanım kodlarını yayınlamaya devam ediyor.

COD Mobil Kodu Kullan

Infinity Ward, dünyanın en büyük oyun serilerinden biridir ve birçok oyuna sahiptir. Call of Duty, franchise'ın en çok indirilen ve oynanan oyunlarından biridir. Kullanıcıları oyunla meşgul etmek ve ilgilendirmek için yeni özellikler ve ödüller içeren görünüm eklemeye devam ediyorlar.

7 Nisan 2022 Call of Duty kullanma kodunu arıyor olmalısınız ve biz de size bunları sağlamak için buradayız. Bu COD kullanma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanıyor. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

COD kodunu kullan 7 Nisan 2022

CODM, mobil cihazlar için 8 milyonun üzerinde indirmeyi aştı. Böylece, premium özellikleri ücretsiz olarak kullanmak için kodları arayan kaç oyuncunun olduğunu görebilirsiniz, Bu CODM kullanım kodlarını kullanarak birçok silah görünümü, karakter, silah ve diğer ödüller gibi çeşitli heyecan verici özellikler elde edebilirsiniz.

Bir oyuncu bir oyunu kazandığında, oyundaki jetonları alır. Bunlar Call of Duty Mobile oyununun para birimidir. Bu oyun içi Paraları satın almak istiyorsanız, franchise'a gerçek para ödemeniz gerekecek. COD kullanım kodunun size yardımcı olabileceği yer burasıdır. CODM ödeme kodlarını kullanarak bu paraları ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Call of Duty Kullanım Kodları

Kodu Kullan Eklendi

UNICEF 250 Haziran 2021

BMRNZBZNKC 250 Haziran 2021

BMRCZCZ8CS 8 Haziran 2021

BMRMZBZESA 2 Mayıs 2021

BLMLZCZH88 70 Nisan 2021

BJUOZBZCCP 70 Nisan 2021

BKGUZCZ8G8 8 Nisan 2021

CODM kullanma kodu nasıl kullanılır?

Bu kodları Call of Duty'nin resmi web sitesinden kullanmak için belirli bir süreci izlemeniz gerekecek. Bu adımlar, CODM ödeme sürecinden geçmenize yardımcı olacaktır.

Call of Duty oyununuzu mobil cihazınızda açın ve profil bölümüne tıklayın.

Sol üst köşedeki Oyuncu Profili bölümünde bulunan UID'yi kopyalayın.

Şimdi bu makalenin sonunda bağlantısı verilen Call of Duty Mobile Redemption Center'ı ziyaret edin.

Şimdi daha önce kopyaladığınız UID'nizi girin ve sorulan bölümlerde kodu kullanın.

İnsan olduğunuzu doğrulamak için Captcha kodunu girin.

Şimdi Gönder düğmesine tıklayın.

Call of Duty mobil oyununu tekrar açın ve oyun içi posta kutusunu kontrol edin.


To Top