COD Mobile -CODM Kullanım Kodu 23 Nisan 2022 Call of Duty Redemption

CODM Redeem Code 23 Nisan 2022 COD Call of Duty Redeem kodları burada.

Heyecan verici ödüller almak için COD Mobile kullanma kodunu alın. PUBG Mobile , Battleground Mobile India ve Free Fire ile birlikte Call of Duty mobile , gençler arasında en beğenilen ve en çok oynanan oyunlardan biri. Oyun, II. Dünya Savaşı planında yaratılmıştır ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir. COD Redeem kodları size oyunda premium olan şeyler alabilir.COD Mobil Kodu Kullan

Infinity Ward, dünyanın en büyük oyun serilerinden biridir ve birçok oyuna sahiptir. Call of Duty, franchise'ın en çok indirilen ve oynanan oyunlarından biridir. Kullanıcıları oyunla meşgul etmek ve ilgilendirmek için yeni özellikler ve ödüller içeren görünüm eklemeye devam ediyorlar.

23 Nisan 2022 Call of Duty kullanma kodunu arıyor olmalısınız ve biz de size bunları sağlamak için buradayız. Bu COD kullanma kodlarını kullanarak silahlarınızı, silah görünümünüzü değiştirebilirsiniz. Bu kodlar sık ​​sık yayınlanıyor. Bu kodları kullanma süreciyle ilgili ayrıntıları size sağlayacağız.

Call of Duty Kodlarını Kullan

Kodu KullanEklendi
BMTUZBZXUD250 Haziran 2021
BMRNZBZNKC250 Haziran 2021
BMRCZCZ8CS8 Haziran 2021
BMRMZBZESA2 Mayıs 2021
BLMLZCZH88230 Nisan 2021
BJUOZBZCCP230 Nisan 2021
BKGUZCZ8G823 Nisan 2021

CODM kullanma kodu nasıl kullanılır?

Bu kodları Call of Duty'nin resmi web sitesinden kullanmak için belirli bir süreci izlemeniz gerekecek. Bu adımlar, CODM ödeme sürecinden geçmenize yardımcı olacaktır.

  • Call of Duty oyununuzu mobil cihazınızda açın ve profil bölümüne tıklayın.
  • Sol üst köşedeki Oyuncu Profili bölümünde bulunan UID'yi kopyalayın.
  • Şimdi bu makalenin sonunda bağlantısı verilen Call of Duty Mobile Redemption Center'ı ziyaret edin.
  • Şimdi daha önce kopyaladığınız UID'nizi girin ve sorulan bölümlerde kodu kullanın.
To Top