CoD Mobile Sezon 3 – Donanımlı En İyi 5 Keskin Nişancı

Kabul etmek isteseniz de keskin nişancılar, Call of Duty'nin ikonik bir parçasıdır. Cod Mobile farklı değil. İkonik oyunlar yapan efsanevi silahlar burada da aynı derecede güçlü. İşte en iyi 5 CoD Mobil Keskin Nişancı Dizilimi.

Yalnızca CoD'de keskin nişancılığa adanmış e-spor ekiplerinin oluşturulduğu bir zaman vardı. Bunu bir düşün; Keskin nişancılar, 2000'lerin ortalarında oyunları bu kadar ünlü yapan şeyin büyük bir parçası. Herkes "anne kamerayı al" memesini veya Youtube'daki binlerce günlük hileli videoyu hatırlar.


CoD, tatmin edici ve etkili keskin nişancılarıyla ün kazandı. Şimdiye kadar, çoğu CoD oyununda bu hissi tekrarlamayı başardılar. Neyse ki, CoD mobile bu oyunlardan biri. CoD mobile'da ustalaşılırsa keskin nişancılar en iyi silahlardan bazılarıdır, ancak yeniyseniz bunları kullanmak oldukça zordur.

Bir keskin nişancı teçhizatı oluştururken düşünülecek çok şey var, ancak tüm beceri seviyelerini hesaba katan en iyi keskin nişancıların rekabetçi bir listesini oluşturduk.

3. sezon tüm hızıyla devam etse de, tüm ay boyunca, bir sonraki sezon hakkında tonlarca sızıntı ve açıklama aldık . Bu konuda bilmeniz gereken her şey burada. Ayrıca keskin nişancıysanız oyuna eklenen yeni haritalara bayılacaksınız .

CoD Mobile için En İyi Keskin Nişancı Dizilimleri – 3. Sezon

Eklentilerin rekabetçi bir ortamda genel oyuncu tabanına uyduğu düşünülüyordu. Ayrıca bir silah parçasından bahsedilmiyorsa bunun için herhangi bir eke gerek yoktur.

5. Kanun Kaçağı Dizilimi – CoD MobileStock – YKM Combat Stock

Lazer – OWC Lazer – Taktik

Arka Kavrama – Noktalı Tutma Bandı

Perk – El çabukluğu

The Outlaw hızlı bir keskin nişancıdır; hızlı kapsam belirleme, harmanlama ve hileli atışlar için mükemmeldir. Ancak, diğer keskin nişancılar kadar rekabetçi bir şekilde uygulanabilir değil çünkü çok sert kaçıyor. Rakipler size ateş ederse, büyük olasılıkla onlara doğru ateş edemezsiniz. Güçlü yönleri, hızında ve oyuncuya izin verdiği hareket özgürlüğünde yatmaktadır.

Outlaw, aranan Kana Susamış madalyasını kazanmak için mükemmeldir. İşte elinize nasıl geçebileceğiniz .

4. Oymacı Dizilimi - CoD MobileNamlu – MIP Hafif Namlu (Kısa)

Stok – OWC İskelet Stoku

Lazer – OWC Lazer – Taktik

Arka Kavrama – Noktalı Tutma Bandı

Perk – El çabukluğu

Doğru oyuncunun elinde Rytec, oyundaki en iyi keskin nişancı olabilir. Mükemmel bir ateş hızına ve iyi bir hıza sahiptir ve tüm üst vücut için öldürücüdür. Ancak en büyük dezavantajı, yalnızca yakın mesafeden iyi olmasıdır. Gizlenen bir keskin nişancıysanız, bu sizin için iyi, ancak geride kalıp uzaktan vurmayı seviyorsanız, belki Rytec'ten uzak durun.

CoD Mobile'ın gelecek sezonunda yeni ve güçlü bir keskin nişancı ölümden dönüyor . Piyasaya sürüldüğünde bu listeyi kesinlikle sarsacaktır.

3. SVD Dizilimi – CoD MobilNamlu – Taktik Bastırıcı

Optik – 4x Taktik Kapsam

Stok – OWC İskelet Stoku

Lazer – OWC Lazer – Taktik

Mühimmat - 15 Yuvarlak Genişletilmiş Mag

SVD, FPS oyunlarında genellikle "noob keskin nişancı" olarak hoş karşılanmaz. Kötü konumlandırmadan yararlandığı ve otomatik olduğu için, almak ve başarılı olmak zahmetsizdir. Ancak, bundan tam olarak yararlanmak için onu donatmak en iyisi olacaktır. Diğer keskin nişancılardan daha düşük olmasına rağmen, iyi bir ölümcül menzile sahiptir. Göğsüne ve kafasına tek atış. Başlıca dezavantajı, mermi hızının diğer keskin nişancılardan çok daha düşük olması ve bu da daha deneyimli oyuncular için tahmin etmeyi kolaylaştırmasıdır.

Battle Pass 4. sezon için açıklandı. İşte onunla ilgili bilmeniz gereken her şey .

2. Locus Dizilimi – CoD Mobile


Namlu – OWC Işık Bastırıcı

Namlu – YKM Hafif Şort

Stok – OWC İskelet Stoku

Lazer – OWC Lazer – Taktik

Arka Kavrama – Noktalı Tutma Bandı

Black Ops 2 keskin nişancılık deneyimini arıyorsanız, Locus'tan başkasını aramayın. Locus, o oyundaki Ballista'nın yeniden yaratılmış halidir. Kulağa harika geliyor, harika hissettiriyor ve şüphesiz montajlarla yaratıldı. Ayrıca, hızlı kapsam belirleme için en iyi ve en hızlı ADS animasyonlarından birine sahiptir. Hem gizlenerek hem de uzaktan nişancılık oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, ustalaşması oldukça zor bir keskin nişancıdır. Bu yüzden sadece 1 numaralı noktadan utangaç oturuyor.

Menendez operatörünü almak için hala biraz zamanınız var . BO2 günlerinin geçmişten gelen bir patlaması olan Menendez, serideki en azılı kötü adamlardan biridir.

1. DLQ 33 Dizilimi – CoD MobilNamlu – MIP Light

Stock – YKM Combat Stock

Lazer – OWC Lazer – Taktik

Avantaj – FMJ

DLQ 33, kelimenin tam anlamıyla bir keskin nişancıdır. Geniş bir menzile sahiptir ve duvarlardan kolayca ateş edebilir. Ayrıca tüm keskin nişancılar arasında en iyi öldürücü isabet kutularına sahiptir. Yine de, onunla hızlı kapsam yapmak biraz garip. Bu keskin nişancı daha çok CS:GO'dan bir AWP gibi çalışıyor. Birincil kullanımı rekabetçi oyundur ve hileli atışlar için tasarlanmamıştır. Klasik keskin nişancı deneyimi istiyorsanız, bu keskin nişancı tam size göre.

DLQ şimdiye kadar metaya hakim oldu. 2022 Dünya Şampiyonası'ndaki hemen hemen her rekabetçi oyunda mevcuttu .

Keskin nişancılık, özellikle Call of Duty'de bir sanattır ve bunda ustalaşmak zaman ve sabır ister. En iyi sonuçları elde etmek için oyun tarzınıza uyan bir silah alıp mümkün olduğunca onunla oynamak daha iyidir. Ekleri nasıl oynamayı sevdiğinize daha iyi uyacak şekilde değiştirin ve sınırlarınızı zorlamaya çalışın.

Bir keskin nişancı oyuncusu olarak üst sıralara tırmanmak istiyorsanız, en iyi bahisleriniz DLQ ve Locus. Rekabetçi SnD Modu için harikalar.

Ve son olarak, daha fazla yapı arıyorsanız, 3. sezon için en iyi 5 silah ve teçhizatı sizin için derledik .

CODM wiki'de CoD Mobil Keskin Nişancı Dizilimleri hakkında daha fazla bilgi edinin .
To Top