COD Mobile Teaser, 4. Sezonda Gelen Güçlü Yeni Sniper'ı Açıkladı

 3. sezon yeni başlamış olsa da, bir sonraki hızla yaklaşıyor. Sezonların daha hızlı gelmesini sağlayan yeni değişikliklerle birlikte, gelecek için çok sayıda teaser ve açıklama alıyoruz.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde karakterlerden görünümlere ve haritalara kadar birçok sızıntı ve açıklama aldık. Gelecek sezonun nasıl görüneceğine dair mükemmel bir resim çizmeye başlıyoruz.


Satelite gibi araçlara ve birçok görüş noktasına ev sahipliği yapan daha büyük, daha açık haritaların piyasaya sürülmesiyle Activision, oyuna bir sonraki eklemelerini, güçlü Koshka keskin nişancısını ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman.

Gelecek sezon için hazır olduğunuzdan emin olun. Tüm sızıntıları ve açıklamaları ele aldık. İşte gelecek sezon gelen tüm operatörler ve görünümler . Oyun değişikliklerine kozmetikten daha çok önem veriyorsanız, oyuna iki eski favori harita geliyor .

Cod Mobile'a Gelen Yeni Sniper Nedir?

Koshka keskin nişancı, Call of Duty'nin ihtişamlı günlerinde ortaya çıkmamış olsa da, franchise hayranları tarafından hala seviliyor. Cansız bir Black Ops 4'teki tek parlak noktalardan biri olan Koshka, alay edildiğinde COD Mobile topluluğu içinde çok fazla yutturmaca yarattı.

Beceriyi ödüllendiren ve harika oyunlara izin veren harika bir tek atış keskin nişancı, keskin nişancı oyuncuları uzun zamandır bunu istiyor.

Bu konuda özellikle harika olan şey, benzersiz ekleri olmasıydı. Oyunda lazer görüşü tutabilen tek atış keskin nişancı oydu. Bu, özellikle çok fazla yutturmaca yaratan rekabette mükemmel kapsam dışı anlara izin verdi.

Uzun zamandır ilk defa bir COD oyununda kapsam belirlememe uygulanabilirdi. Silah aynı zamanda hızlı nişan almak için mükemmeldi ve onu bir keskin nişancı oyuncusunun rüyası haline getirdi.

Koshka keskin nişancı, COD Mobile'a gelen yeni haritalara mükemmel bir katkı yapacak. Ve ufukta daha fazla silah varken, modern COD oyunlarının hayranıysanız işler iyi görünüyor.

Biraz Black Ops 2 nostaljisi özlemi çeken kıdemli biriyseniz , yine de Menendez'i sınırlı bir süre için alabilirsiniz .

To Top