Coin Master ücretsiz döndürme ve jeton bağlantıları bugün [6 Nisan: Coin Master'da ücretsiz döndürmeler ve jetonlar nasıl elde edilir]

Coin Master, çarkı çevirerek daha fazla jeton kazanmanızı sağlar. İşte ücretsiz olarak nasıl daha fazla Coin Master dönüşü elde edebileceğiniz.

Coin Master, kullanıcıların köylerini inşa etmelerine veya diğer oyuncuların köylerine saldırmalarına olanak tanıyan Android ve iOS'ta son derece popüler bir oyundur . Ancak, bunu yapmak için, ganimet ve madeni para almak için çarkı döndürmeniz gerekir. Toplanan ganimet, köyünüzü daha yüksek bir seviyeye yükseltmek ve onu oyundaki en güçlü köy yapmak için diğer köylere baskın yapmak için kullanılabilir. Coin Master, her kullanıcıya ücretsiz olarak saatte yedi dönüş sunar , ardından daha fazla dönüş elde etmek için para harcamaları istenir. Ancak, bir saatte yediden fazla Coin Master bedava dönüş elde edebileceğiniz geçici çözümler vardır. Bu makale , Coin Master'da nasıl ücretsiz Döndürme kazanabileceğinizi açıklamaktadır .


6 Nisan 2022 için Coin Master ücretsiz döndürme bağlantıları:

800 dönüşe kadar

5 Nisan 2022 için Coin Master ücretsiz döndürme bağlantıları:

700 dönüşe kadar

4 Nisan 2022 için Coin Master ücretsiz döndürme bağlantıları:

600 dönüşe ve 1 milyar jetona kadar

3 Nisan 2022 için Coin Master ücretsiz döndürme bağlantıları:

700 dönüşe kadar

Coin Master bedava dönüşleri nelerdir?

Coin Master'ın oynanışı, köyünüzü yükseltmek ve diğer köylere baskın yapmak için büyük ölçüde para kazanmaya bağlıdır. Jetonlar, çark dönüşlerinden ve diğer oyun öğelerinden kazanılabilir. Oyun, her oyuncuya günlük olarak az sayıda bedava dönüş veriyor, ancak bunlar oyunu oynamak için yeterli değil. Ancak, oyun için bedava dönüşler kazanmak için diğer kolay yöntemleri kullanabilirsiniz.

Coin Master bedava dönüşleri nasıl elde edilir

Coin Master ücretsiz döndürmeleri aşağıdaki yöntemlerle kullanılabilir:

Coin Master ücretsiz döndürme bağlantıları

Coin Master geliştiricisi Moon Active, Facebook , Instagram ve Twitter dahil olmak üzere sosyal medya kanallarında her gün ücretsiz döndürme bağlantıları paylaşıyor . Her ücretsiz döndürme bağlantısı bir gün sonra sona erer, bu nedenle ödülleri mümkün olan en kısa sürede talep etmeniz gerekir.

Etkinliklere katılmak

Moon Active, Coin Master'ın Facebook , Twitter , Instagram ve YouTube kanallarında sık sık etkinliklere ev sahipliği yapıyor . Bu etkinliklere katılarak, Coin Master ücretsiz döndürme ve jetonların yanı sıra diğer ödülleri kazanma şansınız olur. Bu nedenle, etkinliklerine katılmak için Coin Master sosyal medya sayfalarını ve YouTube kanallarını takip ettiğinizden emin olun.

Arkadaşları davet etmek

Arkadaşlarınızı oyuna göz atmaya davet ederek 50 Coin Master dönüşü elde edebilirsiniz. Diğer birçok mobil uygulama gibi, Coin Master da tavsiyeler için sizi ödüllendirir. Arkadaşlarınız oyunu indirdikten ve Facebook'u kullanarak kaydolduktan sonra anında 50 bedava dönüş kazanacaksınız. Bu dönüşler, oyunda daha fazla jeton almak için kullanılabilir.

Köyü yükselt

Ayrıca sadece Coin Master oynayarak daha fazla spin ve jeton kazanabilirsiniz. Köyünüzü son seviyeye yükseltirken oyun sizi jeton ve döndürmelerle ödüllendirir. Ancak, köyünüzü geliştirmek, köyünüze baskın yapan düşmanlarla oldukça zor ve zaman alıcı olabilir. Bu nedenle, daha fazla Coin Master bedava dönüş elde etmek için daha önce bahsedilen yöntemleri ve köy yükseltmelerini birlikte kullanabilirsiniz.

Coin Master ücretsiz döndürme bağlantıları nasıl kullanılır?

Coin Master sosyal medya kollarını takip edin

Yukarıda bahsedilen veya Coin Master sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşılan bağlantılara tıklayın

Bir bağlantıya tıkladıktan sonra, sizi Facebook üzerinden giriş yapmanızın isteneceği web tarayıcınıza götürecektir.

Coin Master'da ücretsiz döndürme ve jeton almak için giriş prosedürünü tamamlayın

To Top