Dünya Çapında RRR Gişe Koleksiyonu! RRR Toplam Kazanç Günü Bilge

Dünya Çapında RRR Box Office Collection burada tartışılacaktır.

Jr NTR Ram Charan RRR Toplam Kazanç İlk Gün, hafta ve tarihe kadar kontrol edin. SS Rajamauli'nin uzun zamandır beklenen yönlü RRR'si 25 Mart 2022'de ekrana gelecek ve herkes RRR Filmini izlemek ve en son güncellemeleri almak için heyecanlı. Yıldız kadrosu – Jr. NTR, Ram Charan, Alia Bhatt, Ajay Devgan, Olivia Morris ve diğerleri. Bu film hakkında heyecanlı görünen ve gözleri olan herkes RRR Bahubali Collection rekorlarını kıracak mı, geçmeyecek mi? 
RRR Gişe Koleksiyonu

RRR ile ilgili daha fazla güncellemeyi kontrol edin, yani RRR İlk gün incelemesi, Nerede İzlenir, Fragman, Gişe Koleksiyonu, HD İndirme, Çevrimiçi RRR Film Bileti Rezervasyonu. Hiç şüphe yok ki RRR – Rise, Roar, Revolt en çok beklenen pan-Hint filmlerinden biri ve 25 Mart 2022'de vizyona girecek. Tollywood süperstarları Ram Charan, NT Rama Rao Jr (Jr NTR), Alia Bhatt'ın manşetleri.

RRR hikayesi hakkında - Film, bağımsızlık öncesi dönemde geçen bir aksiyon dönemi dramasıdır ve görsel bir gösteri olmayı vaat ediyor. Film, Komaram Bheem (Jr.NTR) ve Seetharamaraju (Ram Charan) olarak bilinen Hintli devrimcilerin kurgusal hayatlarını anlatıyor. Film SS Rajamauli (Bahubali Fame) tarafından yönetildi.

Dünya Çapında RRR Koleksiyonu

Ve Telugu, Tamil, Kannada, Malayalam ve Hintçe olmak üzere çeşitli dillerde yayınlandı. RRR ayrıca Bollywood'da Comeo rollerinde Alia Bhatt ve Ajay Devgan'ı canlandırıyor.

Ram Charan ve Jr NTR, piyasaya sürüldüğü ilk gün dünya çapında 223 Crore Rs topladı. Bununla film, bir başka sansasyon olan Rajamauli Movie Bahubali 2'nin kırdığı rekoru kırdı. Bahubali 2 filmi Rs 217 crore kazanmayı başardı.

Film, 2020'den bu yana Coronavirüs pandemisi nedeniyle birçok kez ertelendi. Başlangıçta 30 Temmuz 2020'de gişede vizyona gireceği belirtilmişti ve daha sonra film 7 Ocak 2021'e ertelendi. Şimdi RRR nihayet ekrana geldi. 25 Mart 2022'den itibaren.

RRR İlk Gün Koleksiyonu 2022

RRR Movie Box Office First Day Collection veya RRR First Day Collection'ı kontrol etmek için çevrimiçi kalın. Tüm detaylar zaman zaman güncellenecektir. RRR'nin yayınlanmasından önce, Telangana Hükümeti, filmler için bilet fiyatlarında hafif bir artışa izin verdi ve özel bir bilet fiyatları sabitlemeyi kabul etti. RRR Rezervasyon Biletleri.

FilmRRR – Yükselen Kükreme İsyanı
YönetenBahubali Şöhreti – SS Rajamauli
Yıldız atışıJr. NRT, Ram Charan, Alia Bhatt, Ajay Devgan
Yayın tarihi25 Mart 2022
Kontrol etmekBugüne kadar RRR Film Koleksiyonu
Çevrimiçi olRRR Film İnceleme Gösteri zamanlamasını
To Top