Elden Ring AFK Rune Çiftçilik Numarası PVP İstilalarını Mahvediyor

Elden Ring'de AFK'ye giderek Runes'ı hızlı bir şekilde elde etmek için yeni bir numara var ve bu, oyunun PVP istilalarını mahvediyor.

Görünüşe göre Elden Ring bazı kullanıcılar için biraz fazla yanıltıcı olabilir. FromSoftware'in herkesin bildiği zor unvanı, oyuncularına patron dövüşleri, düşman pusuları ve ölümcül alanlardan adil payından fazlasını fırlatıyor.Oyuncular, daha güçlü olmak için, Sites of Grace'de seviye atlamak için Runes için eziyet etmelidir. Ancak, meydan okumaya ayak uyduracak kadar hızlı Rün kazanamazsanız ne olur?

Şu anda, birkaç kötü niyetli hayran, Elden Ring PVP'de yeni bir Rune çiftçiliği hilesinden faydalanıyor ve bu, oyunu başkaları için mahvediyor.

Runes'ı gerçekten hızlı istiyorsanız, ancak diğer oyuncularınızın deneyimini mahvetmek istemiyorsanız, sizi koruduk. Sonuçta, binlerce kolay Rün için Elden Ring'deki uyuyan ejderha Rune çiftliğini sıfırlamanın bir yolu var!

Devamını Okuyun: Elden Ring Speedrunner Oyunu Hasar Almadan Yendi

Elden Ring Oyuncuları PVP İstilacılarından Saklanıyor

Şu anda, Runes toplamak için PVP istilacılarından saklanan bir Elden Ring oyuncusu akını var gibi görünüyor.

Hile şu şekilde çalışır:

  • Torrent'e girin ve gözden uzak ve erişilemeyen bir alana atlayın (tipik olarak başlangıç ​​alanının arkasındaki ve altındaki sütunlar)
  • İstilacıları dünyanıza davet etmek için bir Furlcalling Finger Remedy ve ardından bir Alaycının Dili kullanın.
  • Ardından, istila edildiğinde avcıları dünyanıza davet etmek için bir Beyaz Şifre Yüzüğü kullanın.
  • Düşmanlar sizi kolayca göremedikleri ve Torrent olmadan konumunuza erişemedikleri için, genellikle avcı müttefikinizle savaşacaklar veya her iki şekilde de Rünler bırakarak dünyayı terk edecekler.

To Top