Elden Ring Dex/Int Montaj Kılavuzu

Bu kılavuz, Elden Ring'deki en iyi Dex/Int hibrit yapılarını toplar. Bu yapı size en güçlü büyüleri hızlı bir şekilde yapma ve mümkün olan en fazla hasarı verme yeteneği verecektir.Elden Ring Çeviklik/Zeka Yapısı

Bu yapının amacı, size öfkeli bir yakın dövüş ve büyü hasarı kombinasyonu vermek olacak. Bu yapı ile oyundaki herhangi bir patronu yenebilir ve PvP modunda diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.

Aşağıda, düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olmak için mükemmel donanım ve nitelik kombinasyonuna sahip bir yapı oluşturduk:

  • Sınıf: Mahkum
  • Silah: Cold Rapier Rogier (2H)
  • Zırh: Sürgün Şövalyesinin Miğferi, Beyaz Baston Zırhı, Koruyucunun Bracerları, Bloodhound Knight'ın Greaves'i
  • Tılsımlar: Erdtree'nin İyiliği, Yeşil Kaplumbağa Tılsımı, Mızrak Tılsımı, Kızıl Amber Madalyon
  • Beceriler: Alevli Bıçakların Phalanx'ı
  • Spirit Ash: Seçtiğiniz herhangi bir ruh

Dex/Int montajı ile nasıl oynanır

Derlemeye sınıf puanları ve niteliklerle başlayalım. Bu yapı için, esas olarak Çeviklik ve Zeka üzerine odaklanan Mahkum sınıfını seçtik.

Her bir istatistiğe 40 puan koyarak bu iki istatistiğe yatırım yapmaya başlayın. Gerisi Vigor ve Mind'a konulmalıdır.

Zeka, büyülerinizin gücünü artıracak ve Dexterity, kullanım hızınızı artıracaktır. Bu, hareket etmeye devam etmeniz veya düşman saldırılarına hızlı tepki vermeniz gerektiğinden önemlidir.

Güç puanları olmadan, yalnızca daha küçük silahlarla sınırlı kalacaksınız. Rohyr'in bir Phalanx of Blazing Blades ile eşleştirilmiş iki elli Soğuk Rapier'ini seçtik. Beceri, düşmanlara hızla yaklaşmanıza ve hızlı bir yakın dövüş saldırısı gerçekleştirmenize olanak tanır.

Bu yapı için size uyacak dört zırh setinden farklı zırh parçaları seçtik. Ağırlıkları hafiftir ama tutması zordur. Bazı parçaları zaten sahip olduğunuz parçalarla değiştirebilirsiniz.

Tılsımlar temel olarak sağlığınızı ve dayanıklılık yenilenme oranınızı artırmayı amaçlar. Tek istisna, delici silahlarla karşı saldırıları geliştiren Mızrak Tılsımıdır.

Son madde olan Spirit Ashes'ı size bıraktık. Yüksek sağlık yükseltilmiş ruhlarınızdan herhangi birini kullanabilirsiniz.

Elden Ring Dex/Int Build kılavuzumuz bu kadar. Web sitemizde diğer Elden Ring yapım kılavuzlarına göz atabilirsiniz.


To Top