Elden Ring: Greyoll'un Kükremesi Nereden Alınır?

Yani Greyoll'un Kükremesi'ni Elden Ring'de almak istiyorsunuz, ancak onu nasıl alacağınızdan tam olarak emin değilsiniz. Oldukça yüksek seviyeli değilseniz ve mükemmel silahlara sahip değilseniz, bu hızlı bir başarı olmayacak. Ancak endişelenmeyin, biraz zaman alabilir diye elde edilmesi zor bir büyü olduğu anlamına gelmez ve bu kılavuzda bunu nasıl yapacağınız konusunda size yol göstereceğiz.

Greyoll'un Kükremesi Açıklandı

Greyoll's Roar, kullanmak için 28 Faith ve 17 Arcane gerektiren bir sihirdir. 60 saniye boyunca düşmanlara yüksek hasar veren ve hasarlarını %20 azaltan ve aldıkları hasarı %10 artıran devasa bir AOE kükremesi yayar. Bu, onu patronlara karşı son derece güçlü bir seçenek haline getiriyor.

Greyoll's Roar eşya açıklaması şöyle diyor:

Ejderha Cemaati'nin daha büyük büyüsü. Yaşlı Ejderha Greyoll'un gücünü kanalize edin. Efsanevi statünün büyüsü. Büyücüyü korkunç bir kükreme yayan bir ejderhaya dönüştürerek yakındaki düşmanların saldırı gücünü ve savunmasını düşürür. Greyoll, tüm ejderhaların anasıydı ve önünde tehditkar bir dağ gibi duran herkesi gölgede bırakıyordu.

Greyoll's Roar nerede bulunur?

Greyoll's Roar, Dragon Heart kullanarak Dragon Communion Altar'dan satın alınabilir, ancak kilidini açmadan önce büyük ejderha Greyoll'u yenmelisiniz. Greyoll, doğu Caelid'deki Fort Faroth'un hemen dışında yer almaktadır.

konum Greyoll

Henüz seviye atlamadıysanız, Greyoll'u yenmek muhtemelen biraz zaman alacaktır. Neyse ki, devasa gövdesinin arkasında kuyruğuna yaslanıp, kendinizi gerçek bir tehlikeye atmadan sağlığını azaltabilirsiniz. O kadar uzun süre ağlamaktan sıkılabilirsiniz (15 dakikadan fazla sürebilir), ancak bonus olarak, zamanınız için çok sayıda rün de alabilirsiniz. O öldüğünde, Dragon'da Greyoll'un Kükremesi'ni puanlayabilirsin...

To Top